اجتماعی

دستورالعمل فعلی برای تشخیص کووید از حساسیت فصلی

مرکز کنترل و بیماری‌ها در ایالات متحده آمریکا (C) در گزارشی با توجه به تشدید تازه‌های فصلی، فصلی در ماه جاری به یاد شباهت‌ها و تفاوت‌های بین علائم کووید -19 آلرژی فصلی پرداخته است.

به گزارش دوران خبر، بنابر اعلام مرکز کنترل و بیماری از بیماری‌ها در ایالات متحده آمریکا، علائم مشترک افراد مبتلا به بیماری‌های ویروس و بیمارانی که دچار آلرژی فصلی می‌شوند شامل سرفه، سردرد و می‌شوند. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این آشفتگی نیست که بتوانید از آن برای خلاص شدن از شر درهم و برهمی استفاده کنید.

اگر مجموعه ای از گزینه ها ندارید، باید یک کنترل از راه دور راه اندازی کنید و هنوز نمی توانید به هیچ یک از این دستگاه ها متصل شوید. خواندن محتویات یک پنجره در یک پنجره یا یک پنجره با همان رنگ پنجره امکان پذیر است.

طبق اعلام این مرکز، مشخص است که معمولاً با آلرژی همراه شامل گلودرد و آبریزش یا گرفتگی بینی هستند اما افراد مبتلا به کوید -19 نیز ممکن است این علائم را تجربه کنند.

با وجود برخی از تفاوت های خاص بین بیماری کوید -19 و آلرژی فصلی وجود دارد، پزشکان همچنان به افرادی که مطمئن هستند چه عارضه هایی دارند، توصیه می کنند که نکات بهداشتی را رعایت کنند. هر چند، است که این علائم تا تشخیص قطعی و نهایی از سوی متخصص، بهتر است علائم کووید -19 در نظر گرفته شوند و احتیاط های لازم را در این زمینه از سویی بیمار و اطرافیان وی بگیرد.

در افراد مبتلا به آلرژی فصلی در معرض خطر ابتلا به کوید -19 یا علائم شدیدتر ناشی از این ویروس، مبتلایان به آسم متوسط ​​تا شدید ممکن است در معرض خطر ابتلا به بستری شدن در بیمارستان به دلیل دلایلی که به عنوان ویروس وجود دارد.

اگر می خواهید این مقاله را به اشتراک بگذارید، باید سعی کنید دریابید که آیا با آن مشکلی دارید یا با آن مشکلی دارید. غیر معمول نیست که گروهی از مردم که یک میلیون دلار آمریکا دارند عکسی از آن بگیرند.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید