دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سوادکوه

دوران خبر/مازندران فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از دستگیری کلاهبرداری متواری و تحت تعقیب مرجع قضائی با محکومیت مالی بیش از ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش دوران خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید مهدوی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره مرجوعه قضائی از اجرای احکام مدنی شهرستان سوادکوه مبنی بر جلب و دستگیری کلاهبردار متواری، انجام اقدامات قانونی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ زیراب با بررسی‌های تخصصی و اشرافیت اطلاعاتی موفق به دستگیری مجلوب متواری در عملیاتی هوشمندانه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه مجلوب دستگیر شده بعلت محکومیت مالی به مبلغ بیش از ۱۵میلیارد ریال داشت؛ تصریح کرد: فرد دستگیر شده تحویل مرجع قضائی شد.

کشف ۱۰کیلو مواد مخدر در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از اجرای طرح آرامش در سطح شهرستان بابلسر خبر داد و گفت: در این طرح ۴۹ نفر معتاد و خرده فروش و توزیع کننده مواد دستگیر و بیش از ۱۰ کیلو انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

سرهنگ سیدجعفر افضلی اظهارکرد: مأموران به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان و خرده فروشان و معتادان موادمخدر، طرح آرامش در مناطق آلوده و جرم‌ خیز را در سطح شهرستان بابلسر اجرایی کردند.

وی بیان کرد: ماموران در اجرای این طرح، با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی مناطق آلوده را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، در بازرسی از پاتوق‌های شناسایی شده مقدار ۱۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و همچنین تعداد ۴۹ معتادان و خرده فروش و توزیع کنندگان مواد مخدر را دستگیر کردند.

سرهنگ افضلی با اشاره به این که اجرای این طرح، موجب رضایتمندی شهروندان شده و تقدیر و تشکر آنان را به همراه داشته است؛ تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

کشف ۳تن چوب جنگلی قاچاق در نکا

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از توقیف ۲ خودروی نیسان و کشف ۳ تن چوب جنگلی قاچاق خبر داد.

سرهنگ قاسم عزیزی  فرمانده انتظامی شهرستان نکاء گفت: در پی کسب خبر از اداره منابع طبیعی مبنی بر تردد ۲دستگاه خودرو نیسان حامل چوب قاچاق در حوزه پاسگاه پی رجه، موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا افزود: ماموران پلیس آگاهی و پاسگاه پی رجه این فرماندهی باهماهنگی قضائی، خودروهای مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن‌ها مقدار۳ تن چوب جنگلی قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ عزیزی تصریح کرد: ماموران رانندگان خودروهای متخلف با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و  چوب های قاچاق کشف شده را به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان از همکاری تنگاتنگ مردم و اداره منابع طبیعی در مبارزه با قاچاق فراورده‌های جنگلی، از مردم خواست برای جلوگیری از سودجویی های افراد فرصت طلب در صورت شناسائی افرادی که اقدام به قاچاق فراورده های جنگلی و منابع طبیعی می کنند مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام