حوادث

دستگیری یاکوزاها در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی ویژه اداری غرب استان تهران از شهرستان دستگری 9 نفر از اراذل و عاملان درگیری در شهرستان امیریه شهریار تجمع کردند.

بنا به گزارش، سرهنگ معصوم زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت توسط تعدادی از اراذل و اوباش در شهرستان امیریه شهریار در اسفندماه امسال، تیمی از ماموران کلانتری 13 امیریه با هماهنگی قضایی برای دستگیری این افراد حاضر شدند. اگر این اوباش به نام “یاکوزا” شناخته می شدند، به سادگی اعمال افسران را مشاهده می کردند، شورش را اختراع می کردند و با افسران می جنگیدند. در نهایت با استفاده از سلاح سرد ماموران را مجروح و از محل متواری شدند.

وی افزود: پس از فرار متهم پرونده به پلیس امنیت عمومی ارجاع و در آنجا با جست و جو، اقدامات اطلاعاتی و پیگیری شبانه روزی یکی از عاملان درگیری شناسایی و توسط پلیس دستگیر شد. افسران همچنین پس از چند روز کار اطلاعاتی و استفاده از منابع و مطلعین، با اطلاع از حضور متهم اصلی در مخفیگاهش در امیریه شهیار، چند تیم از ماموران پلیس امنیت عمومی در محل حضور یافتند. متهم را با دو گلوله هوایی دستگیر کردند.انتقال امنیت عمومی.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی اداری غرب استان تهران با بیان اینکه ماموران این پلیس به همراه یگان امداد شهرستان شهریار هفت نفر دیگر از همدستان و عاملان درگیری اصلی، اوباش و ضاربان ماموران و افرادی که موجب اخلال در نظم عمومی، اخلال در آرامش و اغتشاش می شوند طبق دستور ماموران دستگیر شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس غرب استان تهران، معصوم زاده افزود: در مجموع 9 نفر از این اراذل و اوباش که به یاکوزا معروف بودند دستگیر شدند.

آخرین پیام