بین الملل

دستیار وزیر امور خارجه: واکسن بیشتری وارد می‌شود

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین دوران خبر ، رضا ذبیب ، دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل وزارت امور خارجه آسیا و اقیانوسیه جمهوری اسلامی ایران ، امروز (پنجشنبه) با انتشار توییتر از ورود کرونا جدید خبر داد. من نوشتم که تلاش های زیادی برای خرید واکسن انجام می شود ، واردات پایدار است و ادامه دارد.

وی افزود: تلاش ها ادامه دارد و واکسن های بیشتری وارد می شود.

وی گفت: “حمایت وزارت بهداشت و بانک مرکزی امیدوار کننده است.” اوضاع در کرونا دشوار است اما خدمات رسانی به مردم شیرین است. “

وی در توییت دیگری نوشت: این خرید در واقع یک و نیم میلیون فیش است که به دلایل فنی باید روز شنبه به 300 واحد می رسید. نوع بسته بندی منجر به بارگیری 1 میلیون و 566 هزار دوز شده است و انشاالله 444 هزار دوز اضافی از روز شنبه وارد می شود و البته واردات نیز ادامه خواهد داشت.

رضا ذبیب پیش از این در توییتر درباره اقدامات این وزارتخانه پس از شیوع ویروس کرونا و توصیه ها و تلاش ها برای خرید و واردات واکسن های ویروس کرونا توئیت کرده است. (اینجا بخوانید)

سید رسول مهاجر ، معاون وزیر امور خارجه در امور دیپلماسی اقتصادی ، در مصاحبه ای این هفته گفت که کشتی جدید واکسن کرونا در این هفته وارد کشور می شود.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید