ورزشی

دفاع پرسپولیس پوشش لازم را نداشت/ هنوز برای ناامیدی زود است

ناصر ابراهیمی: دفاع پرسپولیس پوشش لازم را نداشت/ هنوز برای ناامیدی زود است

مربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس بدموقع گل خورد و باخت اما هنوز برای ناامیدی از این تیم زود است.

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری دوران خبر با اشاره به شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: قابل پیش بینی بود که هوادار با انگیزه بالا و دوچندانی روبروی پرسپولیس قرار بگیرد‌. این مسئله باعث شد با وجود اینکه پرسپولیس از نظر ایجاد موقعیت برتری نسبی در مقایسه با حریف داشت اما با وجود این موضوع نتوانست نتیجه لازم را بگیرد و شکست خورد.

وی با اشاره به گل دقایق پایانی هوادار به پرسپولیس تصریح کرد: در صحنه گل متاسفانه دفاع پرسپولیس انسجام لازم را نداشت و بدون پوشش مهاجم حریف را صاحب موقعیت کرد و بازیکن حریف نیز به راحتی توانست از تک موقعیتش استفاده کرده و به گل برسد. این در حالی بود که پرسپولیس در بدترین زمان ممکن گل خورد و فرصت چندانی برای جبران نداشت.

مربی سال‌های دور پرسپولیس درباره شرایط فنی این دیدار افزود: در مجموع بازی زیبا و تماشاگرپسندی را از دو تیم شاهد نبودیم و به جز چند صحنه که بازی با هیجان دنبال می شد دیدار جذابی را از دو تیم شاهد نبودیم. 

ابراهیمی در مورد آینده سرخ پوشان در فصل جاری لیگ گفت: درست است که پرسپولیس  در این دیدار سه امتیاز ارزشمندی را از دست داد و این شانس را داشت شرایطش را در جدول بهتر  کند اما هنوز برای ناامیدی زود است.  ۱۰ بازی و ۳۰ امتیاز تا پایان فصل و تعیین تکلیف برای معرفی تیم قهرمان باقی مانده ضمن این که در ادامه مسیر تیم‌های دیگر هم امتیازات زیادی از دست می دهند و این مسئله شامل حال رقبای پرسپولیس می‌شود ولی پرسپولیس برای بازگشت به روند خوب خود باید با شرایط بهتری  در بازی های باقی مانده به فکر جبران باشد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه پرسپولیس در این بازی نفر به نفر شرایط خوبی نداشت و هیچ یک از بازیکنان در حد اندازه نام و اعتبارشان نبودند و باید برای بازگشت تیم به فرم ایده آل تدابیر فنی ویژه ای اتخاذ شود.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف