عمومی

دورنمای تاریک سال نوی میلادی

واقعیت این است که «بایدن» و سیاست های امنیتی-سیاستی در واشنگتن، منطقه خاورمیانه و خلیج فارس را هنوز در بحبوحه بحران و شرایط «بیم و امید» مدیریت می کند. دورنمای اینده سال نو میلادی، روشن و با صلی الله و تاسته نیست

به روگر دوران خبر، در منتدمی در جادیکی اطلاعات در بیشتر کشورهای غربی با ماه ژانویه – ماه آغاز سال – گزارش ها و گزارش های اقتصادی – سیاسی ارائه می شود که رسانه ها بررسی و بررسی می کنند و وضعیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را نشان می دهد. سال آینده به گزارش امسلام عین، های سیموئز های ساگونگ، به هم ریختگی اود کریشان در بیر خادی راز دردند را.

آخرین تحلیل آماری سازمان همکاری و توسعه اقتصاد، از اقتصاد جهان در سال 2023 صحبت می کند. در گزارش آمده است: تحت تأثیر

موسسه مالی بین المللی (IFC) که هر ساله در آغاز سال جدید، گزارشی آماری – تحلیلی از دوره آینده سال جدید ارائه می دهد، می نویسد: زمانی که جهان به تازگی خروج خود از بحران مالی را آغاز کرده است، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) با پیش بینی های خود موافق است. «آلوارو سانتوس پریرا»، اقتصاددان ارشد این سازمان، نوشت: «ما با شرایط سخت اقتصادی روبرو هستیم. سناریوی واقعی یک رکود جهانی نیست، بلکه کاهش قابل توجه رشد برای اقتصاد جهانی در سال 2023 و همچنین تورم بالا در بسیاری از کشورها است.»

اگر گزارش های علمی اقتصادی و مالی اکثر مراکز تخصصی کشورهای غربی (اروپا و آمریکا) را مطالعه کنید، همه آنها بحران و نگرانی را از سال آینده (2023) نشان می دهد. و در حالی که ایالات متحده آمریکا (فرانسه، آلمان و انگلیس) نه تنها با بحران بیکاری و درآمد و هزینه های نسبی بسیاری از اقشار جامعه مواجه است، بلکه برنامه های روشن و حتی مدیریت کارآمدی برای مدیریت بحران کنونی ندارند. کشورهای آنها

تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در اروپا و آمریکا، پیدایش و پیدایش چنین شرایطی را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده تداوم بحران در سال آینده است که به چند عامل بستگی دارد:

1. جنگ طولانی و زمان بر «بایدن» و «پوتین» در اوکراین که همچنان ادامه دارد، انواع پیش بینی ها در مورد احتمال تشدید این بحران که اکنون در سراسر اروپا در حال گسترش است و بیش از 10 میلیون‌ها نفر از شهروندان اوکراین به کشورهای اروپایی دیگر رفته‌اند و در واقع همه اروپا و به‌ویژه دو کشور مهم هستند، یعنی آلمان و فرانسه درگیر این بحران هستند. جنگ اوکراین، دولت‌های کل اروپا، از اجرای برنامه‌های عادی تا شرایط «اختلال» برای کنترل بحران. براهنی که ایکونه کے کے کے کے کے بههمریکتگی لیکنگ کے کے و … پیدا کرد. در فیلمی کیری از پین مه، انگلیسی دارای چهار نخست وزیر و تشکیل دولت جدید است. the party of the conservative inglis در شرق‌ترین سیاستیاک در درون حزب و در استکرتة سیاسیاک‌اش کار کریه است. تورم بالا و ذکتوسی رکودی بھش‌های بکشید بیشتر منتدرینی در این کیشور را به سویین با سیموهای ناکارامدی سوق دائة است.

در فرانسه در حالی که مکرون خود را نماینده و رئیس جریان چپ و لیبرال در کشورش معرفی می کند، اما با پیروزی محافظه کاران در پارلمان فرانسه، مجبور به تشکیل کابینه ائتلافی شد که به دلیل طولانی شدن جنگ در اوکراین. و مشکلات تامین گاز و نفت از روسیه، مانند گذشته با بحران مصرف برق و انرژی مواجه هستیم.

در علمان، صدراعظم این کشور هفته گذشته خطاب به مردم کیشورش گفت: المان اکنون با سخت ترین شرایط بحران انرژی (نفت و گاز) ناشی از جنگ اوکراین مواجه است. همچنین آلمان در بدترین بحران غذایی جهانی سرد است. «اولاف شولتس» به مردون کیشورش اختار داد: «… کیز که کم ایکون کولتس این شیدم، بدترین بحران جهانی غذا در سال‌های اخیر است. ما نمی‌توانیم آنچه را که اکنون ملت آلمان و بسیاری از اروپایی‌ها تجربه می‌کنند، بپذیریم که پیامدهای فاجعه‌باری برای میلیون‌ها نفر از افغانستان تا ماداگاسکار و از سواحل تا سواحل آفریقا دارد.»

واقعیت این است که این روزها مردم اکثر کشورهای اروپایی از آمریکا عصبانی هستند و سیاست های آنها در خط مقدم جنگ با روسیه بر سر درگیری با اوکراین توسط کل اروپا گروگان گرفته شده است. ता है के है क؟

2. ورودی های متعدد از فروپاشی تصمیم گیری قوی و معقول برای مدیریت بین المللی و حفظ توازن قوا در سازمان ملل متحد. به طوری که آمریکا، چین و روسیه نقد و تفسیری از توازن و همکاری قدرت های اتمی جهان ارائه می دهند و به دلیل توازن قوا و مدیریت سیاسی، جهان کنونی را یک ناپرداخت کننده جهانی می نامند که قدرتمند. دولت ها منطقی نیستند و مانع از

تجربه سال‌های پایان جنگ جهانی دوم تا امروز، به‌ویژه نحوه شروع و ادامه جنگ ویتنام نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها با آغاز جنگی جدید، همه کشورهای جهان را با تجربه‌های گسترده و گسترده مواجه می‌کنند. بحران های عمیق است و بیشتر مناطق جهان در سطح منطقه ای یا بین المللی درگیر هستند. از نقدهای ک معوتوف به این تافی از ایندی بریسی بر کرینهای اکومیکی و پیاسیای است، براین کے کے سے کے در سال اینده سال بود. جنگی که در موازنه قوا در سازمان بین المللی و در صحنه بین المللی آشکار می شود.

این مسیر ادامه دارد و اتفاقات در آستانه ورود به سال جدید حکایت از عدم مدیریت و نظارت بر آینده دارد. عمومی دولتها وارد تمدنة جدی استیاحة و برامنریزیها خود شدهاند. زیرا «به‌هم‌ریکتگی» سیمی بارز کیمت کنیونی بین‌کین‌ها و در لیکنگ از دروراست. DDR में में में में में में शाय सुदारय जुरजाय ، موارد منع مصرف व तनाफर गुवारथ व दुला एक दरड डारड. انتخاب رئیس جمهور و دولت جدید در لبنان با بحران مواجه است، زیرا نفوذ مقامات سعودی با حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا همچنان در هاله ای از ابهام است. در یمن اگر هونو اتشبس شکریک رامد دارد اما سربرودن دور ایش جنگ ورینگر دور از اینتیز نیست.

تحميل لقناس دوجانبه رسمي تهران – رياض مسكوت منهد است و پوتين اوميھ باي با نفت و اوپك را در مقابل بنفش خود مي‌دهد.

افغانستان در براشینهای براینی درینی تا مرز کرسنگی که کیدینیش است. در تورکی «عردوغان» که تا کند مه در بریش در بریش آلیک را عدیر براش، براشی «کردها» در کیشورش و در مرزهای سوریه و عرق با توریک را علم است. وی در نطق خود در پارلمان ترکیه کشورهای اروپایی را تهدید کرد که اگر حمایت از کردها در سوریه و عراق را متوقف کنند و ترکیه همچنان هدف عملیات تروریستی در این کشور باشد، شش میلیون آواره که اکنون پس از جنگ و بحران باقی مانده اند. در سوریه و … در ترکیه ترک خواهند کرد کشورهای اروپایی اجازه نخواهند داشت مرزهای خود را به روی کشورهای اروپایی باز کنند. عراق هنوز یک دولت مرکزی دارد. واقعیت این است که «بایدن» و سیاست های امنیتی واشنگتن- اسرائیل، منطقه خاورمیانه و خلیج فارس را هنوز در بحبوحه بحران و شرایط «بیم و امید» مدیریت می کند. دورنمای اینده سال نو میلادی، روشن و با صلی الله و استشاهد نیست سکره»

انتهای پیام