عمومی

دوستر دومین کنگره بین المللی شعر ترکی غدیر رونمایی شد – گزبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری آنلاین، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این مراسم با تاکید بر اینکه باید برای پاک غبار مظلومیت از چهره غدیر تلاش کنیم گفت: پیام غدیر را می توان با شعر به گوش دنیا رساند.

حجت السلام و المسلمین آل هاشم با بیان اینکه باید واقعه غدیر برای مردم درست تبیین باشد افزوده می شود: شاعران باید واقعه غدیر را برای مردم و حتی در بین بین المللی مردم جهان به درستی تبیین کنند و معرفی کنند.

و اگر به شما خوش بگذرد، عشق زیادی وجود دارد،آ) و اولاد علی گرایش ویژگی و ارادت ویژه دارد آشکار می کند: یکی از شعرای کلاسیک آذربایجان که از این دیار، اما ساکن و متوفی در شهر کربلاست، مولانا محمد فضولی است، این شاعر به سه زبان ترکی، عربی و فارسی شعر می‌سروده که مملو است. و یک چیز در این میان وجود دارد.

من مردی هستم که عاشق ماندن در وسط شهر هستم و او و عشقم را دوست دارم. دفترهاست :فت: کمتر شاعری را می‌توانم پیدا کنم.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با اشاره به اینکه کنگره بین‌المللی شعری غدیر می‌تواند علاوه بر معرفی شاعران و ایجاد انگیزه، شور و نشاط معنوی برای تولید فاخر و ماندگار در گستره ادبی جامعه اثرگذار باشد. عروسک کیکیرکی ی دیر ی ی

حئیزهد دهی د سس کی عرترکی یدیر بو شور شاعرانی از زازده کشور در دهه امامت و ولاتت در برگزار می شود

بهترین در جهان چیست؟ ریختن و من یکی از مردم کشور پادشاه اسرائیل هستم.

حجت الاسلام کاملی دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تبیین و واقعه غدیر باید به فرهنگ عمومی و مردم تبدیل شود و زنده نگه‌داشتن این رویداد مهم از وظایف ذاتی مسلمان است، گفت: غدیر باید مثل فرهنگ عاشورا و اربعین باشد که مردم خود را وقف امام کنند. (سین (آ) او پدر خداست و او پدر خداست.

دیدگاهتان را بنویسید