استان ها

دیدار اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی با خانواده شهدا

به مناسبت Aimullah ، فجر یک ده مبارک بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممسنی ، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سالگرد رحلت حضرت آمل بینین ، رئیس جمهور مستقل اسلامی جامع Mam ممسنی ، سیرز حدادیا ، معاون وزیر ، علی کریمی ، معاون فرهنگی و گروهی از همرزمان ، به همراه موسی بهزادی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، با خانواده شهید غلام جعفری دیدار کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی بر لزوم تجدید میثاق با ایدئولوژی انقلاب اسلامی و تکریم شهدا و ایثارگران تأکید کرد.

سیروس حدادیه افزود: به عنوان داستان صبر ، استقامت و رشادت ها ، فداکاری های شهدا و رزمندگان دفاع دفاع در دفتر و ذهن رهبران انقلاب اسلامی و دیدار با شهدا و خانواده ها ثبت شده است. از شهدا. “عزت عمل بزرگی است.”

وی با بیان اینکه شهدا تمام وجود خود را پشت سر گذاشته و به ما امنیت و آرامش بخشیده اند ، اضافه کرد: امروز اقتدار و قدرت ما مدیون شهدا و حماسه آفرینی شهدا است.

اعضای هیئت مدیره دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی با خانواده شهدا دیدار می کنند

یکی از اعضای شورای فرهنگی ممسنی گفت: خانواده های شهدا با فداکاری فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی انجام داده اند و در دفاع از ایدئولوژی انقلاب اسلامی کار ستودنی و بزرگی از خود برجای گذاشته اند. افتخاری بزرگ برای ملت ایران.

فرهنگیان برای خدمت به خانواده های شهدا از طریق حدادیه یادآور شدند: امیدواریم که به این خانواده ها واقعاً خدمت شود و در پیشگاه خداوند و مردم شرمنده نشوند و به حقوق خود پایبند باشند.

انتهای پیام / 4103/4062 /

دیدگاهتان را بنویسید