عمومی

رار مسافر ودمات هلال احمر یزد بهره‌مند شدند – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محسن حرازی زاده با اشاره به اجرای بیست و دومین طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی در یزد اظهار داشت: با پایان یافتن این طرح 46 هزار و 407 مسافر نوروزی از خدمات هلال احمر یزد در ایستگاه های نوروزی در سطح استان. اسطوره هند.

وی با بیان اینکه هشت پست ثابت و چهار اکیپ سیار اعضای جوانان هلال احمر در این طرح فعالیت دارند، افزود: در این مدت با مشارکت و تلاش 913 نفر روز 16 هزار و 705 مسافر نوروزی از خدمات ایستگاه های ایمنی و سلامت سفر (اطلاعاترسانی در زمینه خدمات) توضیح.

حرازی زاده بیان کرد: در اجرای طرح خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی هزار و 214 کودک از خدمات فضای دوستدار کودک بهره مند و 701 نفر نیز به خیمه نماز مراجعه کرده اند.

جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به فعالیت چهار پست دوچرخه سوار و چهار پست پیاده روی در مکان های مختلف گردشگری و بافت قدیم استان و شهرستان ها Add: بیش از 3 هزار و 400 مسافر توسط اعضای تیم سحاب با موارد حادثه خیز و ایمنی در سفر من یک مرد هستم.

:رازی زاده ادامه داد در این مدت جوانان ۱۳۲۹ نفر آموزش مهارت های امداد و کمک های اولیه ۱۰۴۳

وی با بیان این 7 هزار و 112 مسافر نوروزی در زمینه مکان های حادثه خیز و ایمنی در سفر راهنمایی، عنوان کرد: در اجرای این طرح 17 هزار و 612 مورد اقلام فرهنگی بین المللی نیز توزیع شده است.

جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اینکه 3 هزار و 356 نفر در پویش بهرفت مشارکت و از طرح حمایت کرده اند، 3 هزار و 477 نفر نیز در حوزه مهارت های ترافیکی آموزش های لازم را دریافت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید