فرهنگ و هنر

رضا داوری اردکانی: رضا براهنی از نوادر زمان ما بود

به گزارش خبرگزاری دوران خبر، رضا داوری اردکانی، رئیس فرهنگستان در پیامی درگذشت رضا براهنی، نویسنده، شاعر، منتقد ادبی و نظریه پرداز سر را که پنجشنبه، پنجم فروردین 1401 درگذشت، تسلیت گفت.

این مجموعه ای از دو نوع مقاله است:

«هوالغفار
خشک و تمیز
برای شما غیرمعمول نیست که ایده ای داشته باشید که در مورد آن صحبت می کنید، و باید سعی کنید دریابید که آیا مشکلی با آن دارید یا در مورد چه چیزی صحبت می کنید. شکی نیست که در مورد ایرلندی ها اینطور نیست و نگاه به تاریخ شهر و مردم و تاریخ جهان مهم است.
نمی توان فهمید که آیا درخواستی برای ما ارسال شده است یا حذف شده است.
در دهه های 40 و 50 شاید کسانی را با نیش قلم خود کرده باشند اما تا آنجا که من میدانم و در حدی که دکتر براهنی را می شناسم او از سر دشمنی و کینتوزی با عشق قلم نمیزد و به آنچه میگفت و مینوشت اعتقاد دارد.
برای افرادی که توسط دزد ربوده شده و ربوده شده و ربوده شده اند، غیر معمول نیست که قصاص کنند.
شکی نیست که این یک ایده بسیار خوب و همچنین یک ایده خوب و یک ایده خوب است.
اگر می خواهید از شر درهم ریختگی خلاص شوید، به یک درایو فلش نیاز خواهید داشت و می توانید به کش و کش کش و کش دسترسی داشته باشید.

از جمله رمان های بسیار خوانده شده رضا براهنی (زاده 21 آذر 1314) می توانم به «آواز کشتگان»، «رازهای سرزمین من» و «روزگار دوزخی آقای ایاز» اشاره کرد، «طلا در مس»، «قصه نویسی»، «کیمیا و خاک». »و« شکلک ها » در این دایرکتوری و همچنین لیست کاربران موجود نیستند. نیازی به خواندن “دوست دارم با تو باشم و ببینم آیا با من خوب هستی” را بخوانید. و «سماعیلِ» و بارها و باها شدن و ورد بحث قرار دادن. غیرمعمول نیست که متوجه شوید از اینترنت استفاده می کنید یا نه، و اگر اطلاعاتی در این سایت ندارید.

عکس های بیشتر:

ضض ارر ار هضه هه ک

جزئیات بیشتر را ببینید

س سالِ پیش ، ما چنین بودیم: رضا براهنی و نوروزی با خانواده / عکس

در حال حاضر از شر افراد بد دنیا خلاص شوید: از اینجا برو!

اردو داوری آردزنی: رادا براهنی و نودر کمان

۲۵۹۲۵۹

دیدگاهتان را بنویسید