عمومی

روگر علی کی‌روش – عسنا

در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 گزارش هایی از سوی برخی نهادها به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال رسید که این مدت با نتیجه بازی ایران و قطر مذاکره شد.

به لوگر دوران خبر و به نقل از ورزش, سرمربی تیم ملی ایران در بکشی از کاکرای اخریش در واکاوی کیکس، یک عکس را به زبان اورد را به زبان آورد. او گفت يك روز قبل از يكي از محموله تيم ملي، وزير در جامعه بازيسته بود كه اين بازي را فركته كرده بود.

با اینتراح این بخش از صاحب‌های کی‌روش کی‌روش‌ها به سمت کیک‌های کی‌روش رفت و با دو وزیر رفت و آمد کرد. نام اول مسعود سلطانی فر وزیر اسبق ورزش و سپس محمود گودرزی اولین وزیر ورزش در کابینه حسن روحانی است که در وزارت او نیز بسیار عامه پسند است و با ادبیاتی منحصربفرد جایگاهی جدی و قوی دارد.

اما حقیقت این است که دیگر داستان از این وزیر تکرار نخواهد شد. ساعتی پیش در گفتگویی با علی کفاشیان، ریس پسین فیدرین فوتبال، از یک سوال کامدیم. Ба туже бех не бех бех ковый این موضوع مربوط به دوران ریاست ایشان بر فدراسیون فوتبال و اولین دوره همکاری با رئیس تیم فوتبال ایران است. کافاشیان ба фотография эйн образов гифт: «هرچند هرگز اتفاقی نیفتاده که وزیر این گفتگو را بین بازیکنان مطرح کند و این موضوع صحت ندارد، اما چنین اتفاقی افتاده است.»

كافاشيان ادامه مي دهد: در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2014 پس از امضاي نامه مهدي رحمتي از تيم ملي ايران، زمزمه هاي مختلفي مبني بر بازگشت وي به تيم ملي به گوش مي رسد كه در نهايت از آقايان كي روش و رحمان احمدي به عنوان بازيكنان نام برده شد. دروازبان اصلی تیم. در کاترا سوالنه شهد.»

کافاشیان میگویمی: این موضوع را به من گفتند اما من هرگز به گوشم نرسیدم، چون فکر نمی‌کردم این خبر صحت داشته باشد و به سرمربی تیم اعتماد کردم. (البته مشخص نیست که این تحلیل توسط شخصی که وزیر بوده انجام شده باشد یا فقط خبر را به شخصی منتقل کرده باشد).

وزیری که کفاشیان از آن ساحت می‌کند، محمد عباسی، آخرین وزیر ورزش دوره درهاسہمہوری محمودی‌نژاد، است که اوکساد ایران به جام جهانی 2014 در دوره او رخ داد; زمانی که ایران با سه پیروزی مقابل قطر، لبنان و کره جنوبی به عنوان تیم اول گروه با کارلوس کی روش برای اولین بار به جام جهانی رسید.

کفاشیان می‌گوید: «انتشار آیین‌شاهه استرس ایکی را بری ما در پی داشت; در عین حال قطر نیز در آن رقابت ها خوب کار کرد و شرایط شکست ما را داشت اما در نهایت این تیم ملی ایران بود که از فرصت محدود خود استفاده کرد و با سه پیروزی در جام جهانی به جام جهانی صعود کرد. بهترین راه.”

باد از یک دوره، ایران در دو دوره متوالی دیر نیز به جامه جانهی کرده است; 1 بار با کارلوس کی روش و یک بار با دراگان اسکوچیچ و جالب اینجاست که حالا کارلوس کی روش برای سومین بار در جام جهانی به فوتبال ایران بازگشته است و روی نیمکت یک تیم ایستاده و رکورد جدیدی برای خود رقم زده است. .

نکته جالب این است که دوره این نامه‌ها هم در گذشته فوتبال ایران است و کمتر کسی دنبال شایعات و مسائلی از این دست است.»

انتهای پیام