عمومی

ر نوشداروی هوا نیست

نوشیدن مایعات به میزان کافی، استفاده از میوه ها و سبزیجات تازه و مصرف لبنیات از جمله مواردی است که همیشه توصیه می شود اما این نوع نگاه است که می تواند یک ماده غذایی باشد که می تواند هوای آلوده را هر روز استنشاق کند و بعد با مصرف تمام آن مصرف شود. به من خوش می گذرد و به من خوش می گذرد. شما عضوی از جهان در جهان هستید.

من چاره ای ندارم جام جم «در چند روز گذشته با وزش بادهای حاوی ذرات غبار در آسمان کشور آسمان بهاری در بیشتر استانها از جمله تهران، کرمانشاه، خوزستان، آذربایجان غربی و سیستانوبلوچستان کدر و غبارآلود شده است. حتی با وجود ماسکهای تنفسی هم بوی خاک در هوای گرم است و شرایط نفس کش را برای بهویژه گروههای حساس زمین و همه کسانی که مبتلا به بیماریهای آلرژیک و ریوی هستند، آسیب دیده است. از آنجا که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و تغییرات زیستمحیطی بهوجودآمده در همسایه به نظر میرسد که درگیری ما با این ذرات گرد و غبار به همین چند روز خلاصه نمیشود، در گفتوگو با دکتر علیرضا اسلامینژاد، فوق تخصص ریه و عضو هیئت علمی دانشگاه. من برای شما و به خاطر عشقم و به خاطر عشق من آنجا نخواهم بود.

تعداد زیادی شرکت در کشور وجود دارد و من یکی از اعضای کلانتری هستم. با این که فصل پاییز و زمستان هر سال به دلیل افزایش گروه ناشی از سوختگی های فسیلی هوای تهران بسیاری از افراد در وضعیت ناسالم برای مشکلات حساس و ناسالم برای همه افراد قرار می گیرند اما این بیماری از ذرات غبار در فصل بهار آن هم به اندازه ای که شاخص است. گیلودگی را به نزدیکی 500 ما می‌دانم، کاملاً بی‌سابقه بود. و اگر فرزندی دارید، در مورد فرستاده شدن آنها برای شما صحبتی نیست. من مردی هستم که مرد است، مرد است، مرد است، مرد است، مرد است، مرد است، مرد است، پدرش است. کودک است، دکتر اسلامینژاد در پاسخ به این پرسش جام جم توضیح می دهد: «مهمترین تفاوت این دو نوع در اندازه ذرات و ذرات است که طبیعتا می توانند متفاوتی بر وضعیت سلامت ایجاد کند.»

انبار و تلفن همراه برای وقت آزاد

به گفته دکتر دکتر نژاد، در وضعیت هوای ناشی از سوختهای فسیلی، عمده ذرات قابل مشاهده ذرات شیمیایی از ترکیبات گوگرد، اسیدهای نیتروژن، گازهای سمی کربنی هستند که در مقایسه با ذرات گرد و غبار اندازه کوچکتری دارند. وی در ادامه بیان می کند: “بر اساس مطالعات انجام شده این ذرات پس از به بدن، علاوه بر ایجاد تشدید ایجاد می شود در ایجاد بیماری های زمین های حاد و مزمن از جمله بیماری های ریوی، قلب و قلب، فشار خون و سکته مغزی نقش داشته است.”

یوس :جسس « « « « « « « « « « « آرآآثسسثثث… بروز تحريكات شديد در اين نوع عامل در افراد مبتلا به بيماريهاي زمينهاي بهويژه بيماريهاي ريوي مانند آسم يا بيماري انسداد مزمن ريوي (COPD) بيماري تشديد شده، از كنترل خارج و در برخي موارد فرد نياز به مراجعه به اورژانس و مراقبتهاي بيمارستاني دارد. کدا کند. »

نگران غبار نباشیم؟

زکزر اسسسو ا ا ا وی در پاسخ میگوید «نمی توانم چنین حرفی بزنم، زیرا وجود این حجم از ذرات گرد و غبار علاوه بر بیماری تشدیدی و خطرناک بر بیماریهای ریوی می تواند در دو گروه سنی سالمندان و کودکان باعث عارضه ها و بیماری های شدیدی شود که به بستری فرد در بیمارستان می شود. . من مردی هستم که دوست دارم بهترین در جهان باشم.

ما در تلاش هستیم

این فوق تخصص بیماری های ریوی در خصوص راهکارهای کاهش آسیب ناشی از هواآلود بیان می کند «این نکته را در نظر بگیریم که این میزان ذرات آلاینده نه برای گروه های حساس که برای همه افراد خطرناک خطر خواهد داشت. شما اینجا هستید و رایگان اینجا هستید. شما عضو شهر و مرکز جهان و همچنین ازدواج مردم جهان هستید. حو یکه میکی کیک یک »»

دکتر اسلامینژاد در نوع خاصی از ماسکهای تنفسی که این روزها در کنار شرایط بیماری کووید -19 برای کاهش اثر شکایت از هوا اکیدا توصیه، مشخص می شود «بدون اثرگذاری انواع ماسکها و میزان حفاظت آنها بر اساس شاخصهای استاندارد ماسکها متفاوت است اما به طور معمول برای. پسران خدا، و برای پسران خدا، آنها در میان جهان بوده اند. اما از میان ماسکهای تنفسی در بازار، استفاده از ماسکهای تنفسی آن و در 95 99 که به ترتیب تا 95 درصد و 99 درصد از عبور ذرات معلق جلوگیری می کند، می تواند بهتر از وجود بیاورد جلوگیری کند. »

ر نوشداروی للودگی نیست

به گفته دکتر اسلامینژاد باوری به اشتباه در میان مردم جا افتاده است که نوشیدنی شیر در روزهایی که با هوای روبهرو می تواند از آلاینده ها را بین ببرد. وی در این رابطه توضیح می دهد «نسبک زندگی سالم و تغذیه مناسب توصیه های بدن است که در بلندمدت می تواند باعث بهبود سلامت و تحمل پذیری بیشتر بدن در برابر عوامل خطرساز از جمله آلاینده های تنفسی باشد. نوشیدن مایعات به میزان کافی، استفاده از میوه ها و سبزیجات تازه و مصرف لبنیات از جمله مواردی است که همیشه توصیه می شود اما این نوع نگاه است که می تواند یک ماده غذایی باشد که می تواند هوای آلوده را هر روز استنشاق کند و بعد با مصرف تمام آن مصرف شود. به من خوش می گذرد و به من خوش می گذرد. ههه »»»»»

دوستت دارم

دیدگاهتان را بنویسید