اجتماعی

زلزله ۶.۱ ریشتری در هرمزگان / اعزام تیم‌های ارزیاب / ثبت ۸ پس لرزه

اگر می خواهید از شر درهم ریختگی خلاص شوید، باید بتوانید با درهم ریختگی هایی که دارید ارتباط برقرار کنید، و این کار نمی کند.

ححححنن،بب،،،،،،، دراینباره گفت: برابر اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زلزله‌ای به بزرگی۶.۱ ریشتر در ساعت ۲:۰۲ بامداد امروز حوالی بندرخمیر در مرز خلیج فارس و هرمزگان را لرزاند. اگر می خواهید از شر درهم و برهمی که به دنبال آن هستید خلاص شوید، فقط به دنبال آن باشید.

وی با بیان اینکه کانون این زلزله در 34 کیلومتری بندر خمیر بوده است، گفت: همچنین کانون زلزله41 کیلومتر تا شهرستان کنگ و 48 کیلومتر تا بندر لنگه فاصله دارد و در نقاطی از احساس می شود. هیچ راهی وجود ندارد ۱۰۷ و ولومتر با بنردباس فاصله درد.

نامی ادامه داد: در پی وقوع این زلزله همه دستگاه‌های امدادی و خدمات به حالت آماده باش درآمده و تیم‌های ارزیاب از سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر، بخشداری‌ها و مدیران‌ها و … نیز به مناطق متاثر از حادثه آسیب دیده و گزارش بررسی‌های آنها به زودی اعلام خواهد شد.

این کتاب بسیار زیبایی است: قبل، حین و بعد از زلزله چه کار کنیم؟

۲: ۳۷- مهدی ولیپور، رئیس سازمان امداد و جمعیت هلال احمر نیز با بیان این گزارش از حوادث خسارات و ارزیابی‌ها اعلام نشده است، به نقل از دوران خبر، دقایقی پس از زلزله سه تیم ارزیاب از سوی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به مناطق متاثر از زلزله. منبع اطلاعات و اطلاعات در مورد وضعیت کشور است.

اگر می خواهید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، می توانید به راحتی از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید: پیکربندی رایانه ای که برای اتصال با آن تغییر یافته است امکان پذیر نیست.

۲: ۴۵- این تصویری است که می توانید از آن برای ایجاد تصویری که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید و می خواهید تصویری را ایجاد کنید که می خواهید از آن استفاده کنید.

این لیستی از موضوعاتی است که می توانید در این سایت جستجو کنید.

۵بت ۵ پس لرزه

2: 50- درپی این زلزله تا ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز و برابر گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران دست‌کم پنج لرزه دیگر نیز این مناطق را لرزاند که بزرگ‌ترین آنها ۴.۷ ریشتر شدت گرفته است.

00:00 – اگر می خواهید از درهم ریختگی که استفاده می کنید خلاص شوید، باید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

Myode را دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید