بین الملل

زندگی تروریستی عروس داعش/ در خلافت داعش، علف خوردیم و در جهنم زندگی کردیم

به گزارش اسکای نیوز ، خدا 25 ساله در سال 2014 به گروه تروریستی داعش پیوست و در آنجا به تروریست ها در ایجاد خشونت علیه آمریکایی ها کمک کرد.

در فوریه 2019 ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که به هدی دستور داده است که به ایالات متحده برگردد ، اما وکیل وی اصرار داشت که او یک شهروند آمریکایی است. در آن زمان ، مایک پمپئو ، وزیر خارجه آمریکا نیز با بازگشت او مخالفت کرد. ایالات متحده.

هدی اخیراً در مستندی به نام “بازگشت: زندگی پس از داعش” ظاهر شد. وی در این مستند شرایط زندگی خود در سوریه و فعالیت های داعش در آن کشور را تشریح می کند و در این فیلم خلافت احتمالی داعش را جهنم روی زمین توصیف می کند و خاطرنشان می کند که داعش وی و پسر دو ساله اش را مجبور به خوردن غذا می کند چمن عصر

به گفته هدی ، حضور او در میان دیگران ممنوع بود و او نمی توانست با کسی ارتباط برقرار کند و حتی یک بار به دلیل پوشیدن کفش نایک زیر لباسش مجازات شد.

این زن ، عضو گروه تروریستی داعش ، با بیان چگونگی فرار از دست داعش و انتقال وی به اردوگاه روژ ، گفت: “با وجود مواد منفجره ای که آنها در جاده ها کار گذاشته بودند ، فرار کردم.” از کاری که کردم پشیمانم و می خواهم از این مرحله از زندگی خلاص شوم.

وی به یاد آورد که با سه افراطی در سوریه ازدواج کرده است که به دنبال درگیری در آن کشور پشت سر هم کشته شده بودند.

در فوریه 2019 ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که دستور داده است مانع بازگشت هدی به ایالات متحده شود.

هدی ، یکی از ساکنان آلاباما ، هنگام پیوستن به گروه تروریستی داعش ، دانشجو 20 ساله بود و والدین خود را فریب داد و به اردوگاه دانشجویی رفت و آنها را به سوریه منتقل کرد.

وی پس از نابودی کامل گروه تروریستی داعش در سوریه در ژانویه 2019 به نیروهای سوریه دموکراتیک مورد حمایت آمریکا تحویل داده شد.

2323

دیدگاهتان را بنویسید