عمومی

ساحبخانه ها مدربت مستاجران شود/لزوم منتدرة جدی بر بازار – منتدیات آنلاین | اخبار ایران و جهان

به لوگر من حجت السلام حسین قدوسی نژاد در ختبه های نماز جمعه امروز ورامین سبل تکتک بر توکی بر توکی جدی ساحبخانه در هکتار به جاگرها گفت: باید به هم رحم کنیم، تا خدا به هم به ما کند، در ستوستو کنیوی کہ ہم بہ ما کید، در استوستو کنیوی کہے.

و سپس به مناسبت اول ذی الحجه و جشن ازدواج حضرت علی (ع)ع) با حضرت زهرا(س)س) بر دوافیه اسان و فرنز آوری وی تاکید کرد و گفت: ازدواج جایگاه جوانان است، در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است و ایجاد تعهد و ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بخشی از نقش است بردارد.

امام جمعه موقع ورامين حقر ــــــر جامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وی ادامه داد: جامعه ایرانی روند پیری را طی می کند، مردم و مسئولان در مورد خطر پیری جامعه ایرانی جدی هستند و برای مقابله با این چالش برنامه جدی است. کم اهمیت یک عکس بگیر

قدوسی نژاد در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه آمریکا در سال 67 به یک هواپیمای مسافربری حمله کرد و 290 مسافر را به شهادت رساند.

وی گفت: پیکر 100 نفر از آئین شهدا هیک‌گاه پیدند و به قعر دریا فیدند.

ختيب جمعه ورامين گفت: ياد شهدة زايران حرم امن الهي در سال 66 به دست آل سعود دير فيلميني از آمريكا و مزدورانش است.

وی بر لزوم نظارت جدی بر بازار و جلوگیری از آسیب مردم تاکید کرد و گفت: گزارش هایی که در خصوص وضعیت بازار پس از اجرای برنامه حمایت مردمی و توزیع کمک های عادلانه ارائه می شود ذکر خواهد شد.

قدوسی نژاد سبحان براد براد قاعد با مفاسد علی مسل بی حجابی به لونی معد با کرایم منافی عفت عفت عفت عفت عزی قنون کرد و گفت: بید از از آمرین به معروف و ناهیان از منکر سباحد کرد

دیدگاهتان را بنویسید