حوادث

سرباز مازندرانی با اهداء اعضای بدنش به ۱۱ بیمار جان دوباره بخشید 

دوران خبر/ مازندران جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: فرهاد کیانی نژاد سرباز هفت ساله مازندرانی اعضای بدن خود را به هفت بیمار داد و آنها را احیا کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدجعفر ساداتی گفت: فرهاد کیانی نژاد سرباز در بزرگراه تهران متأسفانه بر اثر سانحه رانندگی در سیمرغ جان باخت.

وی افزود: با مرگ مغزی فرهاد، خانواده این سرباز در اقدامی بشردوستانه و خیرخواهانه با اهدای اعضای کودک دلبندشان موافقت کردند و پنج نفر از اعضای وی در یکی از بیمارستان‌های تهران به بیماران نیازمند اهدا و زنده ماندند.

معاون کار و امور اجتماعی استانداری مازندران گفت: خانواده این سرباز در مسیر انتقال به بیمارستان با فرزند خود وداع کردند. پدر که برای آخرین بار پیشانی پسرش را بوسیده بود، لحظه ای او را در آغوش گرفت و با چشمانی اشکبار خداحافظی کرد.

سرهنگ ساداتی گفت: کیانی نژاد فرزند سوم خانواده است و برادر دیگر هم اکنون سرباز است. “

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در پایان تاکید کرد: کاری که برای رضای خدا است ماندگار است، یادآوری فضایل چیزی است که انسان می تواند به یادگار بگذارد.

گفتنی است، فرهاد کیانی نژاد دومین سرباز از استان مازندران تهران که در رده های پلیس راهور تهران خدمت می کرد پس از گذراندن دوره های آموزشی خدمت به میهن اسلامی به نیروی انتظامی تهران پیوست و دومین افسر است. شارژ

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید