استان ها

سرکرده باند سارقان منزل در قزوین دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری دوران خبر از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این خبر اظهارکرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهر قزوین و ایجاد نارضایتی عمومی در این خصوص، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او افزود: ماموران با بررسی‌های تخصصی و میدانی از آثار باقیمانده در محل وقوع جرم، سرکرده و مخفیگاه اعضای باند را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی کردند.

سردار ابراهیمی گفت: پس از هماهنگی قضائی ۲اکیپ از ماموران زبده اداره مبارزه با سرقت به محل شناسایی شده اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه یکی از سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده سرکرده باند سارقان بوده و در تحقیقات اولیه پلیسی به ۲۰فقره سرقت منزل با همکاری یکی از هم‌دستان خود در شهر قزوین اعتراف کرده، توضیح داد: با هماهنگی قضائی شکات پرونده در پلیس آگاهی حاضر و روند تحویل اموال سرقت شده از آن‌ها در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه مال‌خر و عضو دیگر باند شناسایی و دستگیری آن‌ها در دستور کار ماموران قرار دارد، یادآور شد: با توجه به اینکه سارقان غیربومی بوده و به صورت در حرکت اقدام به سرقت کردند، هموطنانی که منازل آن‌ها در استان‌های همجوار مورد سرقت قرار گرفته می‌توانند برای شناسایی اموال کشف شده به پلیس آگاهی استان قزوین مراجعه کنند.

46