استان ها

شهردار تهران چه زمانی به مرخصی انتخاباتی می‌رود؟

شهردار تهران چه زمانی به مرخصی انتخاباتی می‌رود؟

رئیس شورای شهر گفت: به محض اینکه شورای نگهبان نتایج را اعلام کند، شهردار تهران نیز می‌تواند مرخصی بگیرد چرا که نمی‌تواند همزمان در شهرداری برای انتخابات کارها را انجام بدهد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی چمران پیش از آغاز دویست و چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با مرخصی شهردار تهران برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: به محض اینکه شورای نگهبان نتایج را اعلام کند، شهردار تهران نیز می‌تواند مرخصی بگیرد چرا که نمی‌تواند همزمان در شهرداری برای انتخابات کارها را انجام بدهد و به تبع جانشین شهردار تهران در این ایام امور را دنبال خواهد کرد و مسئله پیچیده‌ای نیست.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: هر وقت که شهردار تهران به این نتیجه برسد که دیگر به لحاظ زمانی فرصت نمی‌کند به کارها برسد باید مرخصی بگیرد.

به گفته وی، در جلسه امروز، ابتدا نطق پیش از دستور مهدی پیرهادی؛ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری ارائه خواهد شد و در ادامه نیز گزارش محله‌گردی قرائت می‌شود.

وی افزود: لایحه تشکیل سازمان زنان و خانواده و گردشگری شهرداری تهران نیز امروز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در ادامه نیز حسابرسی چند شرکت و سازمان شهرداری در دستور کار قرار خواهد گرفت.