عمومی

شيخ محمد در مسكو، عليجناب شي در رياض

با انکس سفر ریس جومهور کین به عربادی در ایرانی های مدیادی در بن زاید و دیدارش با بوتین در هادی های ارانی در عربی در فارسی. با آن حال، سفر شیخ محمد به روسیه پیام های مهمی در خارج از جهان عرب داشت که ذکر موارد زیر ضروری است:

1- هر دو دیدارِ بن سلمان با ریس جومهر کین و دیدار شیخ محمد ب ریس مورسیک را باید در یک پیکیج/CHARCHOUB دید و در «حس جدید عربی» است «هویت جدید عربی».

پس از سالهای تورنتی، ایکنون عراب برنگی خلیج در یک پیک ی «تغییر بھیں» نیستب به آمریکا کرک گرته اند و در تفرینی هویت جدید عربی می کوشند ک از آز کیل نام امریکی می شوند.

2- مثلا قطر مسابقات جهانی فوتبال را برگزار می کند. اجرای این پروژه و پروژه بزرگ در این سطح نه با فوتبال یا واردات توسط گردشگران، بلکه با هویت قطری جدید تعریف می شود. هویتی که می خواهم به دنیای جدید پیامی بدهم: «من کسی هستم که به شما پیشنهاد می کنم»

۳- به جزئیات سفر شیخ محمد نگاهی بیندازید و پوتین را در روزهایی که در اوکراین دست به کشتار مردم می زد، روی او ببینید.

سه شنبه 11 اكتبور آين ديدار تنمر شد براسا ترنسکریپت ی که کرملین از مشروه دیگر نیشر کرده است

حرفهای پوتین خیلی سری و سمیانه سمیانه است. و به سراحت به شیخ محمد می فرماید:

من می دانم که شما نگران وضعیت نیروگاه هستید

نیروگاه هسته ای Zaporozhye

شما هستید(!)

پوتونی بخ شِیح

همچنین پوتین به نظارت امارات بر اوکراین اشاره می کند.

او شاهدة والموادله برادله روسیا و عمارات ساحبت کرده است;

او عرض المزيد و سوريا هم ساحبت كردة.

در ترف عرض المزيد، صحبت هاي شيخ محمد نيز جالب است:

این نشان می دهد که اولین دبیرستان روسی در امارات افتتاح شد. اضافه می کنم که 4000000 شرکت روسی در امارات کار می کنند و بنابراین دبیرستان روسی ضروری است (نمونه دیدگاه و دیدگاه جامعه بین المللی را ببینید).

امسال نیز افتتاح اولین مدرسه روسی در امارات را جشن خواهیم گرفت.

بن زاید خاطرنشان می کند که سطح تجارت بین امارات و روسیه از دو و نیم میلیارد دلار به پنج میلیارد دلار افزایش یافته است.

)العجب(

و می گوید سالیانه پانصدهازر توریست روسیه از امارات می گوید.

)آه از نهاد انسان بلند می شود(

شيخ محمد گزارش بديلِ «عدم ديدارشان با پو در سه سال هكستي» حضور داشته است; اما جدای از معرفی هایی که این دو با یکدیگر رد و بدل کردند، یکی از دلایل این سفر می تواند تهدیدهای آمریکا علیه امارات و عربستان سعودی باشد که بر اساس جستجو برای خروج تجهیزات دفاعی آمریکا از این دو کشور؛ (احتمالا درخواستی از طرف امارات برای کشف تجهیزات دفاعی از روسیه)

یک هفته پس از تصمیم اوپک برای کاهش تولید نفت (و در شرایطی که قیمت یک گالن بنزین در کالیفرنیا به هفت دلار رسید) بن زاید در میانه جنگ اوکراین با صدای بلند می گوید که امارات « با هم» در بریکنی است.

دیپلماسی فعال است شیخ محمد در صویه دو سویه با غرب و شرک!

4- مردم به جایی رسیده اند که احساس قدرت نسبی می کنند و این احساس جدید با احساس اعتماد به نفس همراه است، بنابراین فکر می کنند اکنون زمان شروع پروژه های جدید و بزرگ با Let’s Start «America’s Competition» است. در منطقه همین الان مخابره پیام به واشتانی است:

هی جو! ما اهل قدرت هستیم.

5- دونیا، دونیا قدرت است و در دونیا بشر هذا دائیف پایمال است; ولی که کیکوست کا چه کسی کوست کوگی شد، لااقل کنگتی ای درد زمانی از نکہ کے کے کے کہے. عراب، در يك منقط سي – 4 ساله در بارب امريكا سبوري پيشه كرد تا به «نسبي ستابلي» و «مدرن تبريد» دست پيدا كند و امروز، روزرجدي است و هودي كيديد!

پیام سفر شیخ محمد به غرب به صریح تر و تلک تر از پیام سفر «عالیجناب شی» به ریاض بود.

وکی کیشوری در ستیبی در ستیل و در مسیر تعریف کرید گرد، در میز بازی بزورگان، ترفِ حساب (و کاکرایی) «هر دو ترف» وقد می شود. نه کے تکه تکه زمینی بهد در کوشه ای، که هیک از ترفین جدی نگردنش.

آره! باید قوی شد ولی برای کوی شدن، سبوری شدن است، و نه هر روز پانجه در روست کسی شدین.

6565