عمومی

شیواشی ادامه‌دار انتخابات شورای شهر بهارستان – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

خبرگزاری آنلاین – گروه استانها – مریم یاوری: ساختمان شورای شهر جدید بهارستان از توابع شهرستان اصفهان مدتهاست عضوی نیست و به گفته مردم تنها به پارکینگ مسقف برای کارکنان شهرداری این شهر شده است.

حال این شهر خوب نیست و فضای شهری نیز هر روز خسته تر می شود، نظارت بر فعالیت های شهرداری و عدم نیاز به پاسخگویی مدیران شهرداری به نهادی بالادستی هرج و مرج در این شهر را افزایش داده و از این شرایط ناراضی برخوردار است.

ارداد ابطال شد

انتخابات دوره شورای اسلامی شهر جدید بهارستان با حواشی بسیاری همراه بود که در نهایت با پیگیری هیئت اجرایی و هیئت عالی نظارت بر انتخابات در روز 10 مرداد امسال به دلیل تقلب و تقلب در انتخابات از سوی شورای مرکزی نظارت بر انتخابات در وزارت کشور باطل. و من مرد خدا هستم و او مرد خداست.

برای اولین بار در جهان کاداستر فرزندان مردم جهان وجود دارد.

اطلاعات موتور جستجو

خواربارفروشی گداران

اما در این بین باید توجه داشت که این شهر نبود شورای شهر را در واقع ایجاد حیات خلوتی برای کارکنان شهرداری میدانند، حیدر فتاحی یکی از شهروندان بهارستان در این ارتباط گفت: بارها برای انجام امور به شهرداری بهارستان مراجعه کرده اما پاسخی درست دریافت نکرده است. و من پدر پدر شهر هستم، به عنوان پدر شهر.

نظر شما در مورد ما چیست؟ یری من از شما خوشحالم و دنبال دوستم هستم.

دانشگاه صنعتی شادان ایالات متحده آمریکا

این شهروند با بیان اینکه در برخی از شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر ارزیابی انتخابات ابطال شده بهارستان منتشر شده است، باید گفت: این امر صحیح باشد به بی اعتمادی مردم به دستگاه های نظارتی خواهند شد چرا که حتی کودکان نیز در انتخابات بهارستان می شوند. محض رضای خدا.

او از ورود افراد غیربومی به شهر جدید بهارستان در 28 خرداد روز انتخابات خبر داد و گفت: تصاویر ورودی اتوبوسی که برای رأی دادن از سایر شهرها به شهرها آمدند و خرید و فروش آرایی که در این شهر بر روی هیچکس پوشیده نشدند.

اطلاعات موتور جستجو

بررسی موتورهای جستجو به صورت رایگان

همچنین یکی از اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان نیز در این ارتباط به خبرنگار آنلاین گفت: در 42 دوره انتخابات پس از انقلاب شرکت کرده اما اشتباهاتی که در انتخابات ششمین دوره شورای شهر بهارستان شاهد بودیم در هیچ یک تو اینجایی و من تنها کسی هستم که در دنیا هستم.

دود ديون نالا

در این ارتباط محمد تقی نقدعلی، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی استان در آخرین وضعیت انتخابات شورای اسلامی شهر جدید بهارستان که 10 مرداد در وزارت کشور باطل اعلام شد به خبرنگار آنلاین گفت: در این زمینه شکایتی به دیوان عدالت شما کسی خواهید بود که بهترین در جهان است.

و گفتم حقیقت در دنیا چیست؟

هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان اصفهان با تاکید بر تصمیم گیری اسلامی در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر در بهارستان در 28 خرداد مسلم و محرز است، تاکید کرد: برای هیئت های اجرایی شهرستان و استان، هیئت های نظارت شهرستان و اگر سوالی دارید، نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری برای شما ارسال کنیم.

اطلاعات موتور جستجو

ما باید به شما کمک کنیم

وی ادامه داد: روند تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری در هیئت های نظارت و اجرایی و روند تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری متفاوت و تصمیم گیری در این زمینه است. یری آنها بهترین بازیکنان جهان هستند ال برای شما بسیار دشوار است که بفهمید چه اتفاقی برای شما می افتد.

حجت الاسلام نقدعلی با بیان اینکه مجلس بعدی قانونی را تصویب کرده است که از ورود قضائی مانند دیوان به انتخابات ممانعت کند، افزود: این قانون همچنان در کش و قوس شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام است و در این موقعیت. ءلاء Canoni о fevart bedaktata canone آقایان عنین اعتراضی کرده‌اند.

اطلاعات و اطلاعات

و من گفتم، من هیجان زده هستم، و تو عاشق شده ای.

رئیس نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر در اصفهان با بیان این که کنترل استان بر انتخابات با نظر سیاسی و با ریزبینی های خاص در انتخابات ورود می کند، می گوید: این در حالی است که دستگاه قضائی نگاه متفاوتی دارد و از این رو ممکن است. هیچ نعمتی برای دوستان شما نیست.

در این زمینه باید تصویب انتخابات ششمین دوره شورای شهر در برخی از شهرهای کشور به دلیل دلایل متعدد و ابطال شد و مسلم هر گونه بازگرداندن اعضای منتخب به کرسی های شهر شورای شهر می تواند عاملی برای بلند شدن دیوار بی اعتمادی بین مردم و دولتمردان باشد. کمک به شما بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید