عمومی

فارفرمایان از اعتبارات قرض الحسنه منابع بانکی بهره‌مند می‌نوند – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

محمد فراهانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین، اظهار کرد: پرداخت درصد حق بیمه سهام کارفرمایی و سهم بیمه بیکاری مدجویان از سوی کمیته امداد امام در صورت بکارگیری مددجو از سوی کارفرمای پیش بینی شده است.

وی افزود: در مناطق محروم ۲۳ درصد جمع مبالغ، حداقل حقوق و دستمزد مصوب شورای عالی کار، بن کارگری و حق مسکن با کارکرد ۳۰ روز کامل، ماهیانه مبلغ ۱۳ میلیون و ۶۰ هزار ریال بسته از اعضای خانواده برای کاریان است.

کمیته معاونت و خودکفایی امداد استان مرکزی عنوان کرد: کارفرمایان بنگاه‌های اقتصادی، به ازای بکارگیری هر نفر از مددجویان معادل سقف واحدهای اعتبارات شورای پول و اعتبار با سرانه هر هزار میلیون ریال و ۲۰ نفر از اعتبارات قرض‌الحسن منابع بانکی بهره مند می‌شوند.

فراهانی بیان کرد: در مناطق محروم و غیر محروم استان و شرکت‌های بنیان نیز کارفرمایان می‌توانند در کنار هر دو بسته مشارکتی، سهم بیمه کارفرما بند الف و دانش‌آموزان کارفرمایی بند را داشته باشند. ب تبریک هند.

وی ضمن دعوت از کارفرمایان برای بهره‌مندی از این بیان می‌کند: کارفرمایان کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در واحد استان مرکزی جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان به کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مربوطه مراجعه کرد و یا با آن. من مرد همه چیز هستم و به من خوش می گذرد.

دیدگاهتان را بنویسید