ورزشی

فتح الله زاده مشاور هتل نشین را کنار گذاشت

به گزارش شفاف، علی فتح الله زاده صبح امروز با حضور در ساختمان باشگاه استقلال لیست حقوق بگیران از امور مالی را درخواست کرد و مشغول بررسی اسامی افراد در ادارات مختلف شد.

مدیرعامل جدید که لیست مربوط به آخرین باری که در راس باشگاه استقلال بوده را در کنار لیست باشگاه جدید قرار داده بود، با اشاره به افزایش سه برابری پرسنل این باشگاه گفت: خطاب به همکارانش: زمانی که ما در باشگاه بودیم، استقلال 22 کارمند داشت، الان 62 کارمند حقوق می گیرند، در باشگاه حضور دارند و معلوم نیست این افزایش برای چیست؟

افزایش تعداد افراد در گروه امور مالی از سه نفر به 9 نفر، افزایش تعداد افراد حاضر در بخش پشتیبانی از 5 نفر به 12 نفر. استفاده از 6 درایور برای افراد مختلف! افزایش تعداد افراد شاغل در زندان از 1 نفر به 5 نفر. همه اینها علاوه بر کمک های باشگاه دیگر باعث شد تا علی فتح الله زاده اقدامات اولیه را برای کاهش نفرات آغاز کند.

همچنین پس از اطلاع از استقرار یکی از مشاوران مدیرعامل قبلی در هتل اسپیناس و بابت اقامت وی ​​در هتل اسپیناس، ماهانه 2 میلیون تومان به هزینه های جاری باشگاه اضافه شده است، وی با ابراز تعجب گفت: چیست؟ نیاز وقتی می توانی اجاره یک آپارتمان با اجاره ماهانه 5 میلیون به جای اینکه شبی دو میلیون تومان برای اتاق هتل خرج کنیم تا مشاور در تهران حضور داشته باشد آنجا تسویه حساب شد؟

به نظر می رسد تغییر لیست کارکنان باشگاه استقلال امروز و فردا ادامه داشته باشد و به زودی اخباری مبنی بر جدایی تعدادی دیگر از کارکنان باشگاه استقلال منتشر شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان