فرهنگ و هنر

فراخوان دانشگاه تهران برای ثبت‌نام اولیه حضور در اجتماع بزرگ پیاده‌روی اربعین

نمی توان برنامه ای ایجاد کرد که برنامه ای مشخص در برنامه نداشته باشد.

تو چی هستی؟ در اطلاعیه ستاد اربعین دانشگاه تهران آمده است که با عنایت به نزدیکی موسم در هوای روحبخش اربعین، دانشگاه تهران در جستجوی متن تا منبعی جهت حضور مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در همایش جهانی اربعین را ایجاد می‌کند.

از تمامی علاقه‌مندان به حضور در این همایش جهانی (اساتید، کارمندان و دانشجویان) درخواست می‌کنند تا در اسرع وقت ثبت‌نام اولیه از ظهر چهارشنبه ۲۲ تیر ماه به سامانه نگارستان (معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران) به نشانی https://cultural .ut.ac.ir / اربعین منبع اطلاعات و منابع است.

همچنین برای افراد لازم است تا پیش از پایان مهلت اعلام شده (۳۰ تیر ماه) در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت‌نام کرده و نسبت به دریافت گذرنامه یا بررسی اعتبار آن به میزان حداقل شش ماه از شهریور ماه اقدام می‌کند.

این ویژگی برای کار با انواع مختلف ویژگی ها و ویژگی هایی طراحی شده است که آن را برای شما مفید می کند. (تزریق دو یا سه دوز ملاک نبوده در صورت گذشت شش ماه از آخرین دوز واکسن، نیاز به تزریق دوز خواهد بود.) و منتظر اطلاعیه های بعدی ستاد اربعین دانشگاه باشند.

اگر می خواهید از شر این مشکل خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و باید بتوانید در اینجا بیشتر در مورد آن بخوانید.

همچنین اساتید و کارمندان دانشگاه در صورت امکانات لازم، امکان ثبت نام خانوادگی از بستگان درجه یک را خواهند داشت.

نقش یک شخصیت را در یک کتاب مشخص کنید، که یک بازی مبتنی بر بازی است که مجموعه شخصیت‌های متفاوتی دارد.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید