اجتماعی

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام مددجویان بهزیستی برای معافیت از تعرفه آب، برق و گاز

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید سعی کنید از شلوغی‌های مورد نیاز خود خلاص شوید و باید بتوانید از شر بهم ریختگی خلاص شوید. بخشی از گروه که جزء گروهی از مردم است یکی از مهم ترین گروه های دنیاست.

تو چی هستی؟ قانون بند ک تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ «وزارت‌های نفت و نیرو موظف هستند آب، و گاز مشترکین خانوارهای کشور را بگونه‌ای اصلاح کنند که با توجه به مناطق جغرافیایی، تعرفه مشترکین کم‌مصرف خانوارهای ممنوعیت تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور برابر صفر صفر باشد. تعیین شود».

در این مبنا خانوارهای تحت پوشش باید تا جمعه (10 تیرماه) به پیشخوان سازمان بهزیستی کشور بهی https://sam.behzisti.net مراجعه کرده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

در این راستا نیز در صورت وجود سوالات، مشکلات و ابهامات برای همکاران و حمایت از پوشش، افراد می‌توانند به سامانه تیکتینگ https://ticketing.behzisti.gov.ir مراجعه کنند.

اما سامانه راهنمای سامانه پیشخوان مجازی سازمان بهزیستی، برای ثبت نام و ورود به سامانه که از طریق پنجره ملی خدمات دولتی هوشــمند انجام می شود، مددجویان می تواند با وارد کردن مشخصات مورد نیاز و ورود در پنجره ملی خدمات دولتی هوشمند، به سامانه اطلاعات مددجویان سازمان بهزیستی منتقل شوند. . هیچ راهی برای رهایی از شلوغی، بهم ریختگی، بهم ریختگی و بهم ریختگی وجود ندارد.

گام سوم ثبت درخواســت بوده که شــامل بهره مندی از تخفیف قبض آب، برق و گاز، تغییر آدرس/تمدید اجاره و تغییر بعد از خانواده است که بعد از وارد کردن اطلاعات هویتی و محل ســکونت، کاربر می‌تواند نســبت به ثبت درخواســت بهره مندی از تخفیف قبوض یا تغییر تغییر کند. آدرس ها و جزئیات نمایش داده می شود.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید