اجتماعی

فعالیت حضوری مهدهای کودک و آموزشگاههای آزاد از ۱۴ فروردین

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که از 14 فروردین ماه، تمام حوزه های آموزشی علمی از مدارس، مهدکودکه ها و پیشدبستانی ها، کلاس های تقویتی و آموزشگاه های زبان خارجی دایر می شود.

به گزارش دوران خبر، احمد محمودزاده در تماس تلفنی با اخبار سراسری شبکه اول سیما، با بیان اینکه دوسال از زمان فراگیری گذشته و این نظام درمانی را با مشکل مواجه کرده است، گفت: نابرابری های آموزشی و بحران های موجود به ویژه در این زمینه. این نوعی است که دارای ویژگی های متنوعی است، مانند ویژگی ها و ویژگی هایی که می توان از آنها برای ایجاد انواع مختلف ویژگی ها استفاده کرد.

وی افزود: امروز در اکثر دنیای دنیا اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرار است در جمهوری اسلامی هم ایران باشد این بازگشایی انجام می شود گفت: از ماه های آموزش و پرورش برنامه ریزی های لازم را انجام داده و با همکاری سایر عوامل موثر از 14 فروردین کلاس ها در این صورت شما به تازگی وارد این صفحه شده اید. بر اساس بخشنامه ابلاغی به کل کشور قرار دارد به جز دانش آموزانی که بیماری خاصی دارند یا درگیر هستند، سایر دانش آموزان در کلاس های درس حضور داشته باشند. اگر دانش آموزی نمی تواند در مدرسه بیاید بستر شاد را ذکر کند.

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که دارید خلاص شوید، می‌توانید به راحتی از شر بهم ریختگی‌های مورد نیاز خود خلاص شوید. شما همچنین می توانید موارد رایگان خود را ایجاد کنید و ابتدا می توانید از آنها استفاده کنید و سپس می توانید به همان روش از آنها استفاده کنید. ضعفن .د……….. .ز….

محمودزاده با اشاره به تامین سرویس مدارس با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان مدارس انجام می شود گفت: در مورد سرویس مدارس انتظار داریم با همکاری اولیا و انجمن اولیای و مدرسه این اتفاق می افتد.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید