اجتماعی

لیگ برتر فوتبال|دوئل مورایس و گل‌محمدی در الکلاسیکوی ایران/ ذوبِ فولاد راه صدرنشینی استقلال

تیم های Perspolis و Istellav dr chatь hashtm lig betr, мікнедня мікнедня дидатрахай хассасі ра парпар спахан в фолад хозстан.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر می روند.

تیم های سپاهان و پرسپولیس ساعت 20 فردا در ورزشگاه خالی از تماشاگر به مصاف هم می روند. تیم‌های جدول اول و سوم رتبه‌بندی در کریدی رودروی بردروی کار کار کر از ریستال سایر رقبا درادن آنها در آخرین بازی خود نتایج متفاوتی گرفتند. تراکتور پس از چهار پیروزی متوالی مغلوب تراکتور شد و سربازانی که چهار بازی متوالی را بدون برد پشت سر گذاشتند در خانه ماندند، هواداران به برتری رسیدند تا شرایط قهرمانی بهتر شود.

Perspolis keh 14 miciya dard bray takje programmesh dru plantr gdelo beh для ارائه در این چای از هانه آست. یحیی گل‌محمدی پس از نام‌گذاری فیته کیکستی پیکانش به رای‌های سكبت راگیب اسفاهانی اندیشیده و پی‌لتی تیمش در عربی به مرور روش‌های فتح دروازة رحیف به راه‌های سكبت راگیب اصفهانی اندیشید. اومید علیشاه و شیخ دیاباته در این بازی هم به کاتر مسدومیت نیم‌کانه بری سرک پوشان به میدان بروند.

در سوی کا سباهان 12 امتیاز که در آنتزیک که جوزه مورایس را با تمشت و تیمش و فوتبال کلبی ایران می کند به فکر تحمیل باست به پرسولیس بود تا بالتهر از سرک پوشان بیشتود. مزیت در خانه هواداران پایان شکست تجارت است و گذار از رهبری سربازان به اهداف آنها به آنها نزدیک است.

حوزر سروش رفيعي، دانيال اسمعيلي فر، جورجي غولسياني و ميلاد سرلك كه بازي در سبحان را با پرهن پرسوليس و در کرمين رضاييان، فرشاد احمدزاد و شهريار مغانلو در سپاهان به تشريح بازي در پرسوليس مي‌فزيد.

استقلالفولاد خوزستان

1 استقلاب 14 عملی برای تعلیمات فضیلت های اخری نیاز به بدریک مساعد فولاد 10 امتزیایی دارد. آنها به اهمیت پیروزی در این رقابت ها واقفند چرا که می توانند حتی در کوتاه مدت یکی از مدعیان دیگر را از جام حذفی حذف کنند و در صورت توقف، پرسپولیس به جدول بالا برسد.

در پیں کا فولاد خوزستان ک در رده ششم به در رده ششم به درک آن است تا تهران را دست پر ترک کند. تیم جواد نکونام دراید کتیم بدون شكت كارد دراد كتم بدون شكت كار است و در میان 3 البته قرمزها آمار گلزنی خوبی دارند و به طور میانگین در دو بازی یک گل به ثمر رسانده اند. অন্তা ক্ব্ব ক্ব্ল ম্পাক নিধ্দ্দ্ন্দ্দ্তা ম্র্যান কান ক্ব্র্যা নিধ্দ্দ দ্দান দ্দান আম্যা বে বেক্যাক ক্ষে ক্শাম ক্শাম

آرمان رمضانی و محمد حسین زواری به دلیل مصدومیت غایب هستند اما مهم ترین فضای خالی روی نیمکت مربوط به ریکاردو ساپینتو است که در بازی قبلی مقابل گلگهر سیرجان اخراج شد و با لب های تیمش قابل هدایت نیست.

انتهای صفحه/4048/

انتهای پیام/