عمومی

مامور کم شعر شاستگی من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرنگار آنلاین حجت الاسلام محمد جواد باقری ارومی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با بیان اینکه متأسفانه در شهرستان آستارارا مدیران حضور دارند که فکر می‌کنند هنوز زمان دولت قبلی است و کم کاری و کوتاهی می‌کنند، چنین مدیرانی هرگز جایگاهی در بین مردم نمی‌خواهند. داشت.

وی گفت: مسئولی که در انجام امور مردم کوتاهی می‌کند و آنقدر کار ارباب رجوع را دراز می‌کند که خدایی مردم را برای حق قانونی خود اقدام به دادن رشوه کنند.

حجت الاسلام باقری ارومی با بیان اینکه همه مسئولین باید توان خود را برای حل مشکل مردم بگذارند، افزود: کسانی که ماهانه به خاطر سرنوشت شخصی شخصیت شهر را معطل کرده و نمی گذارند هیچ حرکتی در شهر انجام نمی شود در پیشگاه خداوند جوابگو باشد.

امام جمعه آستارا افزود: در هفته‌های گذشته اتفاقاتی را شاهد بودیم که متأسفانه تبعات زیادی برای آستارا داشت و هیچ کس به مسئولی که اعتراضی کوتاهی نمی‌کند اما برای مسائل کوچک با آبروی افراد بازی می‌کند.

حجت الاسلام باقری ارومی با اشاره به اینکه نباید مردم آستارا را از این آسیب دید، اضافه کرد: باید مدیران انقلابی و کارآمد و باسواد را جایگزین مدیرانی کرد که انواع کارایی برای شهر و مردم ندارند و اگر مدیری از موقعیت خود باشند. با کمک آقا باهد تنها من بهترینم.

دیدگاهتان را بنویسید