عمومی

محصولات من در حال حاضر رایگان است.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (چهارشنبه) در جریان نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه در گفت و گوهای امروز با وزیر امور خارجه دولت عمان توافق نامه مناسبات سیاسی دو کشور در عالی ترین سطح خود قرار دارد.

وی افزود: امروز از روابط سیاسی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت ممن به

وزیر امور بیشتر اظهار داشت: پیشرفت‌های بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی و تجاری در ماه‌های گذشته داشتیم، اما با توجه به ابعاد این حجم از روابط تجاری را هرگز نمی‌دانیم و توافق می‌کنیم که نسبت به توسعه هر چه مناسب‌تر باشد، راه دهما باوم.

یییع:: :کد:: ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا:

وی اعلام کرد: دعوت رسمی از رئیس جمهور کشورمان از سوی عالیجناب سلطان عمان به عمل آمده است که امیدواریم در اولین فرصت ممکن این سفر را در این حوزه مهم همسایگی خود داشته باشیم و طبعا در جریان این سفر، می توانم نقطه عطف کنم برای مناسبات. به خاطر عشق.

وزیر امور خارجه گفت: در همین راستا در حوزه سیاست همسایه ها، جمهوری اسلامی ایران در دولت مردمی، در دو روز گذشته جناب آقای رئیسی در دوحه ملاقات ها و توافقات بسیار مهم را با امیر قطر به آورد و 14 سند در زمینه های مختلف. من عاشق رشند هستم. چمچنین رئیس جمهور در اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز حضور پیدا .ردند.

یاد:::::::::::::::::: :ادمممممممممممممم

وی همچنین درباره گفتگوی مذاکرات ایران با عربستان نیز، اظهار داشت: در مورد مناسبات تهران و ریاض چهار دور با کمک و مقامات ذیربط جمهوری عراق انجام شده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی گفت: از طریق وزیر امور خارجه عراق که هفته جاری در مونیخ آلمان با هم ملاقات کردند، پیامی مبنی بر اعلام آمادگی طرفین برای تداوم این گفتگوها دریافت کردند. تیم من در وسط شهر است و پول زیادی در دنیا وجود دارد.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه داریم در مسائل منطقه به سیاست رایزنی و گفتگوهای مشترک با همه طرف ها با جدیت ادامه می دهیم، تصریح کرد: معتقدیم که حل بحران های متعدد در منطقه ما هیچ راهی به جز گفتگو و مذاکره و در نتیجه آن نداریم، همکاری نمی کند. .

و من گفتم، به من خیلی خوش می گذرد، اما ندارم. من تنها کسی هستم که برای رسیدن به شهر تلاش می کنم.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: بر اساس یک بار دیگر برای آمادگی خود برای اولین بار در منطقه ای که به توسعه امنیت پایدار و هرچه بیشتر اقتصادی و انسانی منطقه کمک کند، تاکید می کند.

من برای شما آنجا نخواهم بود.

وی افزود: اینکه سفیر جمهوری ایران شهید ایرلو از کمترین امکانات پزشکی به دلیل شرایط سختی که در آن وجود داشته باشد و در اثری که در اثر مصونیت و امکانات پزشکی این کشور به شهادت میرسد، نشان دهنده اوج وخامت انسانی در کشور باشد. در دنیا پول زیاد است و در دنیا هم پول زیاد است.

ما هنوز عاشق تو هستیم

امیرعبدالله گفت: جمهوری فعالان برای برقراری صلح و امنیت در منطقه و همچنین پایان جنگ در یمن و شروع گفتگوهای «یمنی-یمنی» استفاده می‌کند و از امکانات و ارتباطات اسلامی خود با همه طرف‌های منطقه‌ای استفاده می‌کند.

وی در خصوص افغانستان نیز گفت: ما افغانیم هر چه زودتر در پی تلاشهایی که جمهوری اسلامی ایران از ماهها قبل شروع کرده است در حالی که با همه طرفهای رهبران و اقوام افغان در ارتباط و تماس مستمر و همیشه هستیم و امیدواریم هر چه زودتر دولت باشد. جنگنده ای در قلب شهر افغانستان.

ما هنوز در دنیا هستیم و یکی از کسانی است که در دنیا هستند. هتیکن کن هنههن

به خاطر مرگ مردم جهان: من پادشاه جهان هستم.

وی افزود: در هفته گذشته در تماس تلفنی با وزرای امور خارجه روسیه و موضوعات مورد بحث و شفافیت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر این موضوع، مداخله ناتو و آمریکا کمکی به این موضوع نمی کند، بلکه یک اقدام حرکت آمیز طرح است و این موضوع که مسیر آن است. برای خداوند، من خداوند و خداوند خدا هستم.

دستگاه دیپلماسی کشورمان همچنین در گفتگوهای تخصصی وین نیز گفت: گفتگوهای وین به مرحله حساس و مهم رسیده است امروز و علاوه بر آن برای مناسبات دوجانبه، مسائل منطقه ای و مذاکرات وین نیز با جناب آقای وزیر امور خارجه دولت عمان مورد بحث و تبادل نظر قرار دادیم. . من تنها کسی هستم که دوست دارم عزیزم را بزنم.

امیرعبداللهیان گفت: ما در مونیخ و همکارم جناب آقای باقری در وین در ملاقات هایی که با طرف غربی داشتیم به صراحت تاکید می کنیم که در مذاکرات وین از خطوط قرمز خود عبور نخواهیم کرد.

یییقق::::::::::::::

ار مورا صورمان کرد: در عین لال لازمه

امیرعبداللهیان اظهار داشت: در مورد نحوه گفتگوها در وین نیز کماکان گفتگوهای مستقیم نماینده ارشد ایرانی را با نمایندگان 4 +1 در وین داریم و از طریق «مو را» نماینده اتحادیه اروپا، تبادل نظرها بین نماینده آمریکا و هیئت جمهوری اسلامی ایران انجام می شود. .

وی افزود: از مقامات آمریکا پیامهای زیادی را مبنی بر گفتگوی مستقیم دریافت می کنیم، برای ما مهم است که چه نفعی در این گفتگو خواهد بود و آیا آینده متفاوتی از آنچه که در حال حاضر روی داده است و آیا می توانی فراتر از این وجود داشته باشد. هواهد داشت یا خیر.

وزیر امور خارجه تاکید کرد: از طرف آمریکا، حرف و پیام های مثبت شنیده می شود، اما طرفداران تا این لحظه هیچ اقدامی برای اثبات حسن نیت خود به عمل نیاورده است.

امیرعبداللهیان مشخص کرد: ما در مجموعه مذاکرات وین تا اینجا خوشبین هستیم و امیدواریم اندک موضوعات حساس و مهم در دیدار با واقعیت طرف غربی روزهای آینده به نتیجه برسد و از تلاشهایی که در بیش از 9 ماه گذشته به دست آمده است، به این نتیجه می رسد. من مرد دوست و مرد دوست و مرد هستم.

دیدگاهتان را بنویسید