عمومی

مردم نباید در انتخابات آینده باج خواهی تبلیغاتی کنند – خبرگزاری آنلاین | ایران و اخبار از جهان

به گزارش خبرنگار مهرا حجت الاسلام ، آیت الله نعمتی در خطبه های این هفته خطبه های تقوا به معنای فکر کردن در مورد آینده ما گفت: اگر کسی به لغزش دیگران فکر کند ، خداوند او را بی آبرو می کند و بنابراین باید توجه شود. بگذارید دریابیم که مبارزات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا منطقه خطرناکی است ، بنابراین باید مراقب باشیم که دنیای بقیه و جهان های بعدی را نابود نکنیم ، ادب و تقوای سیاسی را در خط مقدم نگه داریم. از کار ما

وی بی اعتنایی به ایمانداران نسبت به انتخابات را نامناسب دانست و افزود: “اگر می خواهیم در دنیا امرار معاش کنیم ، باید در انتخابات شرکت کنیم و این حضور باید کاندیدای مناسب با معیارهای استاندار ، روحیه انقلابی ، سلامت روان و کار. جهاد “

خطیب جمعه نیر گفت: هنگام انتخاب کاندیدای مناسب باید از انتخاب حزب ، گروه و شخص سیاسی پرهیز کنیم.

حجت الاسلام نعمتی رای گیری برای تشکیل دولت جوانان حزب الله را برای همه ضروری دانست و گفت: “دولت انقلابی جوان باید برای نجات کشور از بحران اقتصادی ، مبانی اقتصاد اسلامی و اقتصاد از پایه های دولت خود استفاده کند. انقلاب “

وی با بیان اینکه شهدا از ما دعوت کرده اند تا در وصیت نامه خود در صحنه های انقلاب شرکت کنند ، افزود: بحران اقتصادی امروز نتیجه عدم توجه به ظرفیت های داخلی و اعتماد ما به غرب و دشمنان قسم خورده آن است.

امام جمعه نیر با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب از ابزارهای مختلفی برای حمله به انقلاب و اسلام استفاده کردند ، تأکید کرد: دشمنان دشمنان علیه اسلام و انقلاب کامل نیستند ، بنابراین نفرت و دشمن توسط رژیم منافق صهیونیستی با مظلومیت غزه و فلسطین

حجت الاسلام نعمتی در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانیه امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد فلسطین گفت: این مسئله فراتر از مسئله ملی و عربی است.

وی با بیان اینکه روز قدس نمادی برای آشتی دادن حق با باطل است ، افزود: “روز قدس روزی است برای تقابل بین مستضعفان و مستکبران و یقین بدانید که وعده خداوند حقیقت و دروغ است. فسادپذیر است و ما شاهد سقوط صهیونیسم هستیم. مخصوصاً امسال که شرایط خوب نیست و وعده مقام معظم رهبری با عنایت خداوند متعال تحقق می یابد و آن نابودی کامل اسرائیل اسیر است.

امام جمعه نیر با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور بدون کارگر کار نمی کند ، گفت: وی خواستار تأمین حقوق کارگران و رسیدگی به معیشت آنها ، بیمه ، مشکلات بهداشتی و مسکن شد و گفت:

حجت الاسلام نعمتی حوزه و دیپلماسی را مکمل دانست و یادآور شد: وزارت امور خارجه سیاست هایی را اجرا می کند و از این لحاظ ایجاد دو قطبی کاذب در تفکر و بیان اشتباه است.

وی در پایان سخنان خود فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و افزود: عید سعید فطر عید معراج در پادشاهی است ، بنابراین شایسته است از طریق عمل صالح و با امام زمان (عج) ارتباط برقرار کنید. برای کشف مجدد او دعا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید