عمومی

مرکز مرکزی پرورش فکری جمع آوری کودکان با استعداد – خبرگزاری آنلاین ایران و جهان نیوز

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، سید سعید شاهرخی فرماندار همدان در دیدار مدیرعامل و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و برخی از کودکان و نوجوانان فعال و نخبه در مرکز ، در تاریخ به مناسبت “هفته ملی کودک”: رشد فکری کودکان و نوجوانان یک پایگاه و موقعیت بلند مدت برای کودکان و نوجوانان است.

وی با بیان اینکه مرکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکز تجمع کودکان و نوجوانان با استعدادی است که می توانند از طریق این تسهیلات رشد و پیشرفت کنند ، افزود: کودکان و نوجوانان استان فردا امید و آینده ایران هستند. “نوجوانان با استعداد و مهارت هایی که دارند می توانند در آینده کشور را تحت سلطه خود درآورند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه هر یک از کودکان و نوجوانانی که در آینده نقش آفرینی می کنند باید برای جامعه و همسایگان م effectiveثر و مفید باشند ، افزود: اهداف و دغدغه های کودکان و نوجوانان از دین اسلام سرچشمه می گیرد. “

شاهرخی افزود: امیدواریم جهان به سمتی حرکت کند که برای چشم کودکان و نوجوانان مفید باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی از رژیم های دروغین و سرکوبگر در جهان مانند رژیم قاتل در اسرائیل از هرگونه رفتار ظالمانه ناراضی هستند ، افزود: کودکان و نوجوانان به منظور تأثیرگذاری در آینده جهان به ویژه عزیزان ما کشور ، باید روان را تقویت و تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید