اجتماعی

مزایده ۵۰۰۰ معدن متروکه؛ شوک بزرگی به طبیعت/ جاده‌های دسترسی به معادن، کانون فرسایش بادی

معاون محیط زیست سازمان طبیعی حفاظت محیط زیست درباره مزایده 5000 فلز متروکه گفت: زمین یک بار و در مدت زمان کوتاهی رویت می شود.

طبق گزارش ما، کندی پیش اخباری بر مزایده و واکیدی 5000 مدان متروکه به شرکت های خفیفی تبدیل شد. یکی از فعالیت های اقتصادی که آسیب های شدید و جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می کند، فلز است که شامل اثرات آلودگی آب، جاده سازی و تخریب مناطق کوهستانی و تنوع جانوری و پوشش گیاهی می شود. به گفته مسعود امیرزاده – فعال و دکترای زیست محیطی – بدون شک ادامه روند استخراج معادن در کیشور قابل جبران نیست، زیرا وقتی معدنی افتتاح و استخراج آن انجام شود، نمی توان اقدامی برای جبران آن کرد. ولى اگر استخلاء از مادن برامنَريزى ساحى باشد، وجود هديد بهده است، مي‌توان از آن را تعارف كرد.

بیشتر بخوانید: وافعدی 50000 مدان متروکه; فيكل سازي 50000 بمب مخرب موحيت زيست

מקאטבה מויט זיסט ב מונזרט סמט הארטה 5000 میلیون تومان

حسن اکبری گفت: وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از 5000 معدن متروکه در چهار منطقه محیط زیست وجود دارد، گفت: با وزارت صنعت، معدن و تجارت (صامت) در این زمینه سکوت کرده ایم. نکته حائز اهمیت این است که مرزهای بین چهار منطقه و مناطق خارج از آنها، اگر برای مدت کوتاهی رها شوند، ضربه هایی به طبیعت کودک وارد می شود که منجر به تغییرات اساسی در اکوسیستم می شود. .

وی افزود: در شرایطی که در بسیاری از نقاط کیشور با تغییرات اقلیمی و خشکسالی مواجه هستیم و فعالیت های انسانی به طبیعت از جمله جاده ها آسیب وارد کرده است، با شروع فعالیت های همزمان کیشور ظرفیت و ظرفیت اکوسیستم های کیشور کاهش می یابد. تعداد زیادی از مواد معدنی، و ماهیت توانایی آن برای خود درمانی و احیاء.

اکبری بیانان کرد: در مکاتبات تنمس شده به سمت چپ، به فنیسی و باهمه از انها کوستیم تا به عربانه آئین اوکھانه نیفتد. به بهدا بهردا برادی معادن نیز استعلام کرده ایم. این وزارتخانه سکوت کرده است، اعتقاد بر این است که این توافق در گذشته محقق شده است و طبق قانون انجام شده است. با این جودة ما دربا با استان‌ها مکاتباتی کردی‌ایم‌ تا بریا بریا کی‌لیک و استرون در نهم کردن با ما کردین کند تا عندی‌ لیں را نہمہ دیم.

איא מאאדן מרטוקה אנטר מעשון חארגאנה מויטי זיסט סטן؟

به گفته معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست به نظر می‌رسد بیشتر از مناطق چهارگانه خارج شود اما نکته حائز اهمیت این است که بسیاری از زیستگاه‌های حیات وحش خارج از این مناطق هستند. بدین جهت اگر طبیعت خارج از مناطق چهارگانه مورد دست‌اندازی قرار گیرد، مطمئناً مناطق حفاظت شده چهارگانه – که مانند جزایر پراکنده هستند – نمی‌توانند تنوع زیستی کشور را حفظ کنند. علاوه بر چالش هایی که با آن روبرو هستیم، مانند اجسام خارجی و زباله، در نهایت با تمام این موارد، آسیب ها و هزینه ها مواجه خواهیم شد.

جاده‌های به معادن، عمیلی بری ورود انسان به زیستگاه‌های بکر

اکبری نگاه به معدن براسی را کلت آنز دانتس و وروفید: گهی منزارت سمت به‌روست به‌روست براسی‌ای عمل می‌کند. به تطبیل نصول می‌غوید معادن دو درصد از کل مساحت کیشور است و در نتجمع نیست اما به نازر من در نغا درانت کراکک معادن نیاز به جدایی ندارد. تحمیل‌های منتدری با سایر محموله‌های حسینی است و درفافی این است که ماادن گلمب در کلب زیستگاه‌های بکر ما ستید; جيستگاههايى كه مامن از كونهاي باارزش ما به خيد «كونهاي باارزش» است كه به هوزر انسان سليت و بيش تري از بريشان بريشان دراي كيمة كيدي است.

वी रुद्वाद दाद: سایر فعالیت های انسانی مانند توسعه شهری، جاده های ارتباطی، توسعه کشاورزی و…

معاون محیط زیست طبیعی محیط زیست محیط زیست در مورد تبعات احداث خیابان به معادن گفت: با احداث این جاده‌ها، راه انسان به زیستگاه‌های بکر باز می‌شود و ممکن است سوء استفاده از گران مانندارچیان، گردشگران یا طبیعت شک‌گردان از مسائل را رعایت نکنند. هوزور انان برای بری از کیم هایت وهش کوشهغیر – که از تعلیم های هینسید دور – بهویژه کےسانان و بہیک کےہےبا بہہ کےہے باهہ کہہہ است.

جاده‌های استفادی به معادن کانون‌های فرسایش بادی

اکبری افزود: جاده‌های استبدای به معادن خود گلمبه کانون‌های ختی فرسایش بادی است. איקון עשון לעשון הואים הואים בה לעד אפרטים אפרטים מעלקע אסט. بخش جمعه از عتمری معلوک منشا فازیکی درانت و ناشی از فرسایش بادی است برکی کانون‌ها با اندک وزش باد گردوگبار را وارد هوا می کند و بسته به سکروت و کاھه، می‌ماندی را در هوای معلوک می‌ماند.

رحا كردن مادن، جبليد بر پيكره تيابانت

وی به شوکل دیر مادن کرد و آلفین داد: گلب معادن و جداهای عنها پس از تعلیم مدان رها می شوند. بریک مادن نیز تعلیمی کود را را ازیکند می‌کند اما به لکه می‌کند. در على نيز راه ورود برى ريفت و آمد انسان به رمينى اکتشاف شده باز ميكنند.

குத்து வியுக்கு வேட்ட்டு அேட்டுக்்குக்கு

اکبری به تصمیم تعالیم مادانکاری امیبیند. در ابتدای فعالیت، در دسترس ترین جاده ها خاکی است. در نتیجه گیاهان و پوشش گیاهی منطقه تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

وی افزود: گیاه و گیاه در منطقه اکسیژن تولید می کنند و به تغذیه حیوان و حیوان نیز نیاز دارند. בר אתר עציט גרדוגבאר בר מצרים פיטין מקוטל אנ מקשל ו בה יטיקיכול

துக்குத்திய் மியுத்து பியுத்து ஶு஍

معاون محیط زیست محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست درباره فعالیت‌های معدنی توضیح داد: با همه این تبعات ما نمی‌گوییم فعالیت‌های معدنی صورت نمی‌گیرد چرا که از ذخایر کشور هستند و باید از آن‌ها استفاده کنیم اما از تمام ذخایر بهره‌برداری می‌کنیم، گاهی اوقات ممکن است وجود نداشته باشد. استفاده از هر نوع ماده معدنی در کشور ضروری است و پس از اتمام ذخیره سازی فلز، خانه را بازسازی می کنیم. شخصی که مسئول برداشت فلز است باید بتواند کنده و راه دسترسی به فلز را بازسازی کند. প্প্শা বান স্র্তা স্র্যান রুদা

اکبری در پیاین تھید کرد: ما وندید به تومی به تمرینی کیشور کیشر دیم و همه لوکیں را کیشور کینیم. a திக்கு நியை நியியுக்க்க்க்க்கியை के बर पैकर उय अधा शुद स स स र र केंड.

انتهای پیام