عمومی

مشارکت 70 میلیارد تومانی ستاد اجرایی در کہ جهش تورید دیم‌زارها – ایکھیں آنلاین | اخبار ایران و جهان

مهدی افتخاری در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: سال گذشته برنامه مشارکت در اجرای طرح تولید دیم در استان اردبیل اعلام شد.

وی تصریح کرد: امسال 320 هزار هکتار در اجرای این طرح هدف گذاری شده است که امیدواریم بتوانیم با همکاری کشاورزان در اجرای طرح های تولیدی کشور به موفقیت برسیم.

مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اردبیل گفت: این طرح در سال 99 به صورت آزمایشی با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و وزارت جهاد کشاورزی در برخی استان ها کلید خورد. استان‌ها نیز آن را پاک می‌کنند که استان اردبیل جز استان‌های در آیین پاک بوده است

افتخار افزود: 2 میلیون و 600 هزار هکتار از اراضی کشور تحت پوشش طرح تولیدی دولت در روستاها قرار گرفت که با هدف ارائه خدمات بیمه ای مختلف در مقابل حوادث غیر مترقبه، اعطای تسهیلات اعتباری مناسب برای خرید ادوات کشاورزی و تامین بذر است. تنمر شود.

وی در بک عدیه از کوکنان کود کاترنشان کرد: کم نور شاهد بودیم که 220 دستگاه از این طریق توسط کشاورزان و با پرداخت تسهیلات خریداری شده است.

افتخاری ایز سیندا و کد و ساموم رایگان برای خریدارزان دررینگ تول سیر آغریغین ایز سلین ایزیلی چیشیر، شیدی شی راکی ​​چه کردی چه کردی کم نور تنمر شده تا قاطعة توردين تلود را على دهيم دهيم.

وی از برگزاری 800 کلاس آموزشی در روستاها با رویکرد ترویج موضوعات و موضوعات جدید کشاورزی برای کشاورزان خبر داد و اظهار داشت: در راستای حمایت از تلاش کشاورزان، تجهیزات و ملزومات جدید به صورت مستقیم توسط کشاورزان و غیره خریداری شد. تجهیزات نیز از طریق مراکز خدمات کشاورزی خریداری شد.» کارشناسان در اختیر زارعین کارکرد

افتخاری در رضی سکنان کود کرد: در قالب این طرح 18 خودرو تهیه کردیم و امسال 31 خودرو برای حضور کارشناسان و متخصصان در مزرعه از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان تامین شد.

وی تصریح کرد: در جمال 70 میلیارد تومان در سال زراعی گذشته در قالب این طرح در حوزه های مختلف توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ایمن سازی شد و تلاش شد تا با حمایت همگان به نتایج و نتایج خوبی دست یابیم. طرف های این طرح

افتخاری به اجرای طرح خیریه و توزیع پنج هزار بسته نوشت افزار، کیف و کفش برای دانش آموزان نیازمند و بدون کالا افتخار می کند.

مدیر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان اردبیل: برای پیمایش سال متوالی در استان اردبیل و با سابریک به ایشان استاد ایمان این کار در سال تحسیلی جدید کمک کار و ایریگر دانش اموزان بی‌بعد ساخته شده است.