اجتماعی

مشکل بهزیستی در تامین «سمعک» ناشنوایان/انبارها مملو از «ویلچر» است

Assistant for Tuanbakhshsi Organization بهزیستی کیشر با کیک به کاه تیر سال خرید تجهیزات tuanbakhshsi به روند دایزیه بوده و می کیک 60 درصد از اعتبارات در این زمینه را به استان ها داده شده است تا خریدها درودنی گفت: « Смеак» оз мхом​​тренир недвижимость мишод ми​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Asgar Kazmi der giftugu ба Есна, وی با اشاره به اقدامات بهزیستی تصریح کرد: در سال جاری بودجه تجهیزات رو به افزایش بوده و در یک ماه گذشته حدود 60 درصد از اعتبارات این حوزه به استان ها ابلاغ شده است تا کالاها زودتر خریداری شده است.

وی گفت: در کل در هل هنبرهای انبرهای کنتری استان مملو از ویلکر است و کامبوی در این پرد در هدید، هک در کیلی نیاز پیش می‌اید.

معاونان توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ویلچرهای برقی در چه شرایطی به مددجویان تخصیص می دهد، اینگونه توضیح داد: ویلچر برقی مورد بسیار محدود است و شاید سالانه حدود ۱۰۰۰ ویلچر برقی کافی باشد. این نوع ویلچر در بین افراد دارای معلولیت در دسترس نیست. برایمن чех ферди создание ба какред даст велчер ра бех хакум дравард، صندلی چرخدار برقی бех вы فروش неми​шод، зира за знар ильми в туанбахши форд пс​​روفت مي‏‏‎‎‎‎‎‎‎‏‎

کاظمی تاکید کرد: فردی که از نظر توانایی توانایی حرکت بالاتنه خود را دارد اما از ویلچر برقی استفاده نمی کند عضلاتش ضعیف می شود بنابراین ویلچر برقی در اختیار افرادی قرار می گیرد که علاوه بر قادر به داشتن هیچ تحرکی نیست، نمی تواند حرکت کند خیلی از افراد معلولیت دارند که می توانند حرکت کنند، ویلچر برقی هم دارند و این یک اشتباه است.

وي ياداور شد: البته چون قيمت ويلچر برقي بالاتر است، سازمان در تهيه آن دچار مشكل است، اما اكثر استان ها از حمايت خيريه برخوردار نيستند، اما نياز ساليانه دارند و وجود دارد. بدون تغییر در این زمینه

عاشاء امور توانبخشی سازمان بهزیستی کیشور گفت: سازمان بهزیستی به تور کلی برای توانباکشی تا سافت 33 میلیون تومان برای 5 بهزیستی بهزیستی بهزیستی می کند.

کاظمی با اشاره به اینکه تولید ویلچر برقی یکی از مهم ترین نیازهای سازمان است، جا افتاده است اما در عین حال سمعک از مهم ترین نیازهای سازمان محسوب می شود. لازیستی بهزیستی در تامین سمعک داخر مشکل دارد در این رانت‌هایی وجود درد دارد که بازار از سمعک خالی می‌شود; در آئین راستا بهزیستی از توردیکہہ۔۔۔۔۔۔۔۔

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید