عمومی

مقبره شهدای رجایی و باهنر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش مهرو ، مقبره مقبره های رجایی و باهنر شامگاه پنجشنبه با حضور امام تهران ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات و تبلیغات شوراهای اسلامی شهر تهران ، رئیس سفارت شهدا و جانبازان ، شهردار بهشت ​​زهرا ، رئیس باغ زاویه برگزار شد.با) خانواده های معظم شهدا ، شهدا ، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در هفتاد و دو بخش بهشت ​​زهرا (با) برگزار شد.

براساس این گزارش ، جمعه شب گذشته در پایان تاسوعا و عاشورای حسینی و در سالروز شهادت این اشراف ، مقبره این دو شهید با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و به شهادت رسید.

حجت الاسلام سید محسن محمودی ، مجری برنامه و رئیس شورای اسلامی هماهنگی تبلیغات در استان تهران ، در حاشیه این آیین معنوی به خبرنگاران گفت: “هدف از برگزاری این مراسم به مناسبت شهدا ، فداکاریهای اسلامی و سفر این شهدا ادامه خواهد یافت.

محمودی تأکید کرد: شهدای رجایی و باهنر نمونه های واقعی دولت اسلامی بودند و باید مسیر این شهدا و ویژگی های رفتاری و عملکردی این شهدا الگویی برای حاکمان جامعه اسلامی باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: خدمات جمهوری اسلامی در چهل سال زندگی با عزت این انقلاب بر کسی پوشیده نیست و ما در بخش های مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و بین المللی و دستاوردهای علمی ، پژوهشی و نظامی مقام اول و مهمترین جایگاه در منطقه و حتی جهان را دارند و ما باید این اقدامات را در جامعه تبیین کنیم و تأثیرات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مردم شریف ایران بارگذاری کنیم.

محمودی ادامه داد: خوشبختانه ملت بزرگ ایران دشمنان خود را به خوبی می شناسد و هرگز دست از اسراف خود نخواهد برد.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: مشکلات اقتصادی امروز جامعه با وحدت و همدلی بین همه مسئولان و کلیه اعضای جامعه به طور قطعی حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید