عمومی

من فوتبال نمی خواهم – دوران خبر

پرسپولیس و فولاد آخرین شب از هفته دوم لیگ برتر را مقابل یکدیگر به پایان رساندند. این بازی اگرچه گلی نداشت اما بازی فنی خوبی نداشت و البته بازیکنان و کادرفنی تیم هم چشمگیر بودند.

تقبل کند تیاجر اقیس پرسپولی و هوزر کان تیازیر استقلای در فولاد و اهور هوزر مهدی هاشمی نسب در كادرفنی اهوازی ها حواشی كید كرد. when حشمی نسب وارد استادیوم شد مرد فحاشی و هجمه بیکی از هواداران پرسپولیس کار کریپ

باد از بازی حشمی نسب اینترنتی ی نمتر داد ک قبل تامل است:

1- שמי נסב ק קישטן קרד ו ז ז פרספישס רा סטכל שדע שדע ב פרספ גל גל זדע ב ، ל ל ק ק קין רשבין רשב خواهیم داشت. هاشمی نسب بازی کرد سالها برای پرسپولیس کرد و تا می کے برای آن تیم بازید کشید و کل های حمی هم دربی برای بری به سمر که همین هواداران با کل های او به عسمان به سمر کے.

۲- حشمی نسب در بکشی از انگریت اش می گوید رنگ کریمز و ابیہ و عشک باهله از گودینی نیست. حرفش درست است به قول محمد مايلي كه اغر يك توب وارد آين دروازا يا آن دروازا شود كه ويرت دارد كه به ناموس و گاديه فاشي كنيم.

۳- وریا غفوری فیره محبوب ین دورین فوتبال ایران در بین مردون، مرد فاشای بیکی از هواداران پرسولیس کار گرپت. فارگ از عنک وریا غفوری ناخدای استقلال و صفل پیش هم با آن تیم کاهرمن شود، و فریه محبوبی است که همای سمت مردون بوده و به صاحبان بی بروایش مستد از استیکل جدا شود. ای کاش می توانستیم به نسل بشر نگاه کنیم وریا محبوب همه ایرانی هاست و دیر تلکی به ایبی و کریمز آن را ندارد.

4- در این روزها دوباره جست و جوی حضور بانوان در ورزشگاه تجدید شده و حتی دولت ابراهیم رئیسی نیز در حال اجرای این موضوع است.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید