حوادث

موبایل‌قاپی از ۱۰۰ نفر در بازار تهران برای خوشگذرانی

رئیس پلیس تهران از دستگیری سارق حرفه ای با بیش از 100 گوشی تلفن همراه در بازار تهران خبر داد.

بنا به گزارش، گروهبان علی ولی پور گدرزی با اعلام این خبر گفت: بیستم سال جاری وقوع سرقت گوشی تلفن همراه یکی از شهروندان در حاشیه شهر تهران توسط راکب موتورسیکلت به مرکز فوریت های 110 اعلام می شود. به پایتخت نیز اطلاع داده شد و سپس تیم واکنش سریع پلیس آگاهی وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه تیم های واکنش سریع پلیس در مدت زمان کوتاهی توانسته اند به شکایات و حوادث رسیدگی کنند و دستاوردهای قابل توجهی در کاهش سرقت ها و افزایش قدرت کشف داشته باشند، این اقدام با هدف گشت زنی انجام شد و پس از چندی دقایقی دزد را در حال فرار دیدند. در این راستا عملیات تعقیب و گریز بین سارقان و پلیس آغاز شد و پس از دقایقی متهم به همراه موتورسیکلتش توسط ماموران دستگیر شد.

ولی پور گدرزی افزود: ماموران در بازرسی فیزیکی از متهم و در بازرسی از وی 6 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه، 20 میلیون ریال وجه نقد و یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد. این فرد به مقر اداری منتقل و در آنجا بازداشت شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: متهم اعتراف کرد که اگر همدست خود را داشت، بازار تهران را جست و جو می کرد و پس از شناسایی سوژه هایی که گوشی های تلفن همراه گران قیمت داشتند، گوشی تلفن همراه را می گرفتند و آنها را تحویل می گرفتند. فرار کردن.” . به گفته سارق، گوشی های سرقتی را به قیمت بسیار پایین فروخته و پول آن را صرف سرگرمی کرده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهم دستگیر و به دادسرا منتقل شد.

آخرین پیام

دیدگاهتان را بنویسید