استان ها

“نایسر، در نوبت اکران” به هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند راه یافت

دوران خبر/کردستان فیلم مستند”نایسر، در نوبت اکران” به کارگردانی زانیار لطفی از تولیدات حوزه هنری استان کردستان به بخش نهایی و رقابتی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند راه پیدا کرد.

با اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند که از اول مهرماه ۱۴۰۲ در بخش‌های فیلم مستند، مجموعه مستند، مستند نگاری و عکس مستند به دبیری “یاسر فریادرس” برگزار می‌شود در بخش مستند کوتاه ۲۷ اثر به بخش رقابتی و نهایی این جشنواره راه پیدا کردند که فیلم مستند”نایسر در نوبت اکران” به کارگردانی زانیار لطفی و تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان در میان اثار منتخب دیده می‌شود.

در این فیلم که با هدف ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه‌ای شهر سنندج ساخته شده است، تلاش شده تا بخشی از پتانسیل‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج به تصویر درآمده و در کنار آن نیازمندی‌های مهم این ناحیه نیز بیان شود.

در این فیلم در کنار زانیار لطفی که علاوه بر کارگردانی، تصویربرداری آن را برعهده گرفته است، رسول احمدی به عنوان مدیر تولید، احسان جوانمردپور در مقام دستیار کارگردان، میلاد بهرامی‌پور دستیار تصویر و دانا کریم به عنوان صدابردار و تدوینگر حضور داشته‌اند.

این آثار از اول مهرماه ۱۴۰۲ در جدول پخش شبکه مستند سیما قرار گرفته و روی آنتن می‌روند.

انتهای پیام