عمومی

نمایندگان باید نگرانی های مردم در مجلس را مطالبه کنند – خبرگزاری آنلاین | ایران و اخبار از جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله رسول فلاحتی بعد از ظهر شنبه در جلسه ای با اتاق معاونان گیلان تأکید کرد که تلاش نمایندگان باید در صحنه های ملی ، استانی و شهرستانی باشد. طراحی شده و رهبری نمایندگان در زمینه های کلان اجتماعی مثر خواهد بود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه وجود این برنامه افق روشنی برای نمایندگان استان گیلان خواهد بود ، افزود: یکی از زمینه های مهم تأیید و رد صلاحیت نمایندگان کاندیداهای شورای شهر و روستا است ، جایی که جیری و جدیت یک ضرورت است ظرفیت آنها همچنین یک قفسه سینه دارند.

آیت الله فلاحتی با تأکید بر لزوم در نظر گرفتن نامزدهای فعلی هنگام انتخاب نامزدهای فعلی ، گفت: البته این به معنای موثر نبودن تاریخ این افراد است.

وی همچنین با اشاره به لزوم ارائه دلایل حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی خاطرنشان کرد: ایجاد اتاق فکر Varz در سطح شهر نمایندگان و علاقه جیری توانایی دانشگاه و حوزه انتخابیه در مشارکت در تصمیمات مهم ملی ، استانی و منطقه ای مهم است.

معاون معظم رهبری گیلان به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شهرداری در خردادماه سال جاری اشاره و تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در این انتخابات بسیار مهم است.

وی تأکید کرد: هنگام تأیید صلاحیت ها ، باید به وضعیت و شخصیت افراد توجه شود ، زیرا مردم باید بدانند که افراد شایسته چه کسانی هستند.

رهبر نماز جمعه ، رشت ، گفت که انتخاب ها درست بوده است مردم وی گفت: “مسئولین انتخابات در پیشگاه خداوند باید در مورد عملکرد خود پاسخگو باشند.”

آیت الله فلاحتی با تأکید بر اینکه یکی از مأموریت های نمایندگان مطالبه گری است یری ترس مردم در مجلس است ، وی افزود: در سالهای اخیر روحیه تقاضا یری نمایندگان در استان گیلان ضعیف هستند و باید تقویت شوند.

وی همچنین به برخی از مشکلات استان گیلان اشاره و از آلودگی رودخانه نام برد زرجوب و گوهررود وی افزود: زباله یکی از مهمترین مسائل و مشکلات استان است ، وی افزود: نماینده های اروپا ، به ویژه با توجه به محصولات استراتژیک کشاورزی گیلان ، باید جامع باشد ناگار بودن.

معاون عالی رهبر در گیلان بر حساسیت نمایندگان مردم در اجرای پروژه های عمرانی تأکید کرد و گفت: نمایندگان درد را می دانند و می توانند راه حل ارائه دهند ، بنابراین سعی کنید به مردم بگویید نمایندگان آنها مطالبه می کنند یری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید