اجتماعی

نگرانی معلمان آمریکایی از آینده شغلی خود

معلمی به یکی از خسته کننده ترین کارها در ایالات متحده تبدیل شده است و معلمان در این کشور با خطراتی مانند تیراندازی در مدارس، همه بیماری ها و تشدید مداخله سیاسی در برنامه های درسی هستند که همه اینها در کنار ثابت ماندن میزان درآمد هستند. این یک مرکز داده است.

به گزارش دوران خبر، شغل معلمی در آمریکا از مدت ها قبل، شغلی با میزان درآمد پایین بوده اما در طی دو سال گذشته، خواسته های دولت آمریکا از مربیان و معلمانش افزایش یافته است.

این ویژگی برای کسانی که آن را دوست دارند قابل مشاهده نخواهد بود و هنوز نمی توانند آن را پیدا کنند. وظایفی که بسیاری از آنها احساس می‌کنند برای انجام آن هم از نظر مهارت‌ها و هم نظر در دستیابی به فناوری، آموزش چه و چه دانش‌آموزان مورد نیاز را ندارند. اگر رابط کاربری پیش فرض ندارید، باید تنظیمات پیش فرضی را که می خواهید استفاده کنید، پیکربندی کنید.

همچنین آنها در کشوری به فعالیت‌هایی می‌پردازند که تنها از ابتدای سال جاری (۲۰۲۲) شاهد ۲۷ مورد تیراندازی در مدارس بوده‌اند و به این دلیل احساس ناامنی می‌کنند. گزیده‌ای از این سایت منحصر به افراد یا افرادی که در وزارت امور خارجه ثبت نام کرده‌اند نیست.

در کنار این موضوعات، کلاس های درس به میدان می آیند سیاسی تبدیل می شوند زیرا معلمان چه مواردی را می توانند آموزش دهند، دانش آموزان از چه مطالبی مطالعه کنند و چه برنامه هایی را برای کمک به بچه ها انجام دهند. هر داده یا فایلی را که نیاز دارید نمایش می دهد.

مارپیچ هنر نویسندگی

اگر اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارید، باید سعی کنید دریابید که آیا به هر کاری که انجام می دهید علاقه مند هستید یا خیر.

به گزارش آکسیوس، در دهه ۷۰، ایالات متحده آمریکا سال ۱۹۹۰ هزار فرصت برای حضور نیروهای معلم جدید ایجاد کرد و این رقم به ۹۰ هزار کاهش یافته است.

این روزها تعداد زیادی از معلمان در ایالات متحده آمریکا این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا این تهدیدات و مسئولیت‌ها ارزش دارند یا خیر و بسیاری از مسائل مربوط به مشکلات برای این افراد در این حرفه نگران می‌شوند.

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید