عمومی

هر ایرانی، روزی سه کیسی plastiki

در ایران بیش از یک میلیون تن بلاستیک می‌شود هر ایرانی به طور متوسط ​​روزانه از سه کیسه پلاستیکی استفاده می کند و میانگین سن استفاده از هر کیسه تنها 12 دقیقه است.

به روگر دوران خبر, کیں خراسان نوشت: «هر ساله روز سوم جولیل (مصرف با 12 تیر) به روز جاهنی بدون کیش پلستی (روز بدون کیسه پلاستیکی) گرمی دلد می‌شود. آنها همچنین دوره 12 تا 21 ژوئیه (خورشید تا 12 تیر) را دهه بدون کیسه های پلاستیکی می دانند. هدف از این نامگذاری بررسی تاثیرات استفاده از کیسه های پلاستیکی بر ماهیت و اهمیت جایگزینی این کیسه ها با گزینه های دیگری است که قابلیت تحلیل دارند. به همین بهانه اہے کے کے کے کے

هر ایرانی، سه کیسی plastiksi در روز

بر اساس اطلاعات بیشتر در ایران بیش از سه میلین تن بلاستیک می شود. هر ایرانی به طور متوسط ​​روزانه از سه کیسه پلاستیکی استفاده می کند و میانگین سن استفاده از هر کیسه تنها 12 دقیقه است. بیرون آوردن هر کیسه از کیسه بین یک تا 300 سال زمان نیاز دارد. وقتی کیسه های پلاستیکی به عنوان زباله دور ریخته می شوند، محیط زیست را آلوده می کنند زیرا بیش از 300 سال در محیط زیست دوام می آورند. این کیسه ها همراه با باد حمل می شوند و وارد رودخانه ها و مجاری آب می شوند و باعث گرفتگی آب می شوند و در بسیاری از موارد به دلیل راکد بودن آب، انواع حشرات زیاد می شوند. کیسه های پلاستیکی با ورود به محیط های دریایی وارد زنجیره غذایی جانوران دریایی می شوند و سالانه هزاران گونه آبزی و پرنده دریایی به طور تصادفی در اثر خوردن این کیسه ها و خفگی ناشی از آن ها جان خود را از دست می دهند.

تعویض کیسه های پلاستیکی

یکی از بهترین راه ها برای جشن گرفتن این روز این است که در خریدهای روزانه خود از کیسه های پلاستیکی استفاده نمی کنیم و از اطرافیان خود می خواهیم که از فروشنده درخواست کیسه پلاستیکی نکنند، اما چه جایگزین هایی برای کیسه های پلاستیکی در شرایط مختلف وجود دارد. ?

کیسه برای پخت

پیشنهاد ما این است که برای رفتن به نانوایی از کیسه پارچه ای استفاده کنید و نان را در آنجا بچینید. این کار باعث می شود نان شما تازه به نظر برسد و استفاده از کیسه های پلاستیکی به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

உக்குக்கு அக்க்கு பிர்பு பெர்ப்புட

برای قرار دادن محصولاتی که قصد خرید دارید، همیشه می توانید یک کیف کوچک و دستی همراه خود داشته باشید. این روش برای استفاده روزانه یا خرید مناسب است.

ಕಿಸ್ಸಿಕ್ರಿಕ್ರಿಕ್ತ್ ಪ್ರಿಕಿಕ್ತಿಕ್ರತತ

یکی از انواع کیسه هایی که در سال های اخیر تولید شده است کیسه های زیست تخریب پذیر هستند. در واقع، این دسته از محصولات به سرعت در طبیعت تجزیه می شوند و توانایی بازگشت سریع به محیط را دارند. در صورت لزوم و برای استفاده روزانه می توانید از این کیسه ها استفاده کنید.

کرف‌های کندبارمسرف برای فریزکردن معدیدی

شاید بپرسید از چه نوع غذایی برای انجماد مواد غذایی در کیسه پلاستیکی استفاده می کنیم؟ ظروف پلاستیکی که قابلیت تمیز شدن را دارند انتخاب خوبی هستند. می توانید چندین سال از این ظروف استفاده کنید و بعد از هر بار استفاده آنها را بشویید و به این ترتیب کیسه پلاستیکی را برای چند سال ذخیره کنید.

کیسه پلاستیکی

به عنوان آخرین پیشنهاد و برای اکثر مواقع، از کیسه های پلاستیکی قابل استفاده مجدد استفاده کنید و با این کار می توانید میزان استفاده از کیسه های پلاستیکی را به طور چشمگیری کاهش دهید. این کیف ها بهترین انتخاب برای استفاده روزانه نیز هستند.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید