اجتماعی

هشدار به والدین بلاگری که بدنبال «قلب‌قرمز» برای فرزندشان هستند

این نمونه ای از مقاله ای در این موضوع نیست، که فهرستی از برخی از محبوب ترین موضوعات در جهان است. آنها کودکان والدینی هستند که پدران و مادرانشان با انتشار عکس و فیلمهایشان در فضای مجازی سعی می کنند از مخاطبان خود “قلب قرمز ‘بیشتری بگیرند و به تعداد فالوئرهایشان اضافه کنند; در این سایت موجود نیست، اما هنوز فهرست نشده است.

حال شما چطور است؟ در حالی که در حوزه کودک انتشار تصویر کودکان را فعال می کنند حقوق آنها را می سازند که برخی والدین در فضای مجازی از جمله اینستاگرام، تصاویری از لحظه لحظه کودکشان را به نمایش می گذارند، این افراد را که مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری، یکی از موارد فاحش است. حقوق کودکان را نشر و بازشر تصاویر کودکان با موضوعات مختلف مانند زیبایی ها و استعدادهای کودکان، بر انگیختن حس ترحم مخاطبان، تبلیغ کالا و فضای مجازی و رسانه ملی، سایت های خبری و اینترنتی و صفحات شخصی توسط عشق واقعی و حقوقی حتی والدین دانست و اعلام کرد این اقدام علاوه بر تغییر حریم خصوصی کودکان، نادیده انگاشتن مصالح عالیه آنها تلقی می شود و به صورت بالقوه می تواند کودکان را در معرض مخاطرات و آسیب های جسمانی و روانی در آینده قرار دهد.

بر این اساس و با عنایت به ماندگاری این تصاویر بهویژه در فضای مجازی، تصمیم امروز دائر بر نشر تصویر کودک به هر عنوانی که ممکن است در آینده کودک از انتشار آن متضرر یا ناراضی تلقی شود، مغایر حق کودک بر کرامت انسانی، خشونت علیه کودکان باشد. این مجموعه ای از گزینه ها است که می توان از آنها برای ایجاد انواع جوک ها و ایجاد انواع مختلف ویژگی ها استفاده کرد. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که بهم ریختگی و بهم ریختگی درهم ریخته شده است.

استراحتی نیست میخوای چیکار کنی؟ با اشاره به کودکانی که به واسطه بلاگری والدینشان، در فضای مجازی حضور دارند بیان کرد: گسترش فضای مجازی در سالهای رویدادهای اتفاقی را ایجاد کرده است که آماده است با آنها هنوز به وجود نیامده است. اگر به دنبال فیلم، فیلم یا فیلمی هستید که دوست دارید، باید سعی کنید آن را پیدا کنید. اگر اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارید، باید سعی کنید بدانید که آیا اطلاعاتی در مورد آن دارید یا خیر.

وی با بیان اینکه این پدیده می تواند به حل و اشکال اتفاق بیفتد گفت: به طور مثال ممکن است والدین صرفاً زندگی در لحظه لحظه کودک و یا موقعیت های بامزه یا ناراحت کننده زندگی او را در فضای مجازی ثبت کنند یا ممکن است از کودک بخواهند یک محصول داشته باشد. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی که نیاز دارید خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم و برهمی سخت است، کار نمی کند و به درستی کار نمی کند.

این حوزه کودک ادامه داد: در هر صورت و به هر دلیلی که این کار انجام می شود در نهایت منجر به آسیب دیدگی کودک خواهد شد و هر چیزی که از نظر عالیه کودک باشد ‘نقض حقوق “اوست.

جندقی با اشاره به حریم خصوصی کودکان گفت: در حال حاضر در فضای مجازی تصاویر و فیلم های کودکان بدون رضایت از آنها منتشر می شود و این در حالی است که شاید کودک در بزرگسالی، نسبت به انتشار این عکس ها و اطلاعات در فضای مجازی، معترض شود.

وی وزود: همچنین امکان پذیر است ان ال ال ب ک ب ، ب ح ح ح ح ز ز ز ز ز ز ز ر ر ر ر ر ب ب ب ؛ اگر با حساب خود مشکل دارید یا حساب ندارید، می توانید با من تماس بگیرید یا نه. وضعیت کشور همان کشور است.

جندقی با تاکید بر این که هر انسانی حق انتخاب می کند که چه چیزی از زندگی اش را به اشتراک بگذارد، یادآوری می شود: این کودکان از همان ابتدای تولد و بعضی اوقات که هنوز در رحم مادرشان قرار دارند; چیزی به نام میکروسکوپ وجود ندارد.

این فعال حقوق کودک در ادامه به تاثیر این رفتار بر سلامت روان کودکان پرداخت و گفت: گاهی این کودکان تصور می کنند محبت می کنند و عشق والدینشان را در نظر می گیرند، بهتر بودن و بامزه بودن و در واقع گرفتن لایک بیشتر است و آنها تحت فشار قرار می گیرند. چیزی به نام استند وجود ندارد. از سوی دیگر در فضای مجازی ممکن است توجه زیادی به یک بازه کوتاه برای کودکان جلب شود، اما با گذشت زمان از آن توجه می شود و این می تواند کودک را دچار ناکارامدی و بسیار زیاد کند.

جندقی اظهاران کرد: علاوه بر این، ممکن است همان طور که والدین این کودکان همیشه به دنبال گرفتن لایک، تایید و کامنت های مثبت هستند، این کودکان نیز رفتارهای تاییدطلبانه پیدا کنند. اگر می خواهید از درهم ریختگی که با رایانه خود دارید خلاص شوید.

این فعال حقوق کودک در ادامه به اثر انتشار تصاویر کودک در فضای مجازی بر تربیت آنها اشاره کرد و افزود: باید از سنین کم به کودکان موضوع «خودمختاری بدنی» آموزش داده شود; اگر رمز عبور ندارید، نباید آن را پیکربندی کنید، برای هر هدفی قابل استفاده است. و … و کم‌کم با حجرم گذاشتن به ان در واقع با اشتراک مطالب مربوط به کودک بدون اجازه و رضایت آگاهانه او، این پیام را به کودک میدهیم که «تو هیچ حریمی در اطرافت نداری و هرکسی می‌تواند بدون رضایت از مرزهایت عبور کند».

جندقی جدید با توجه به ویژه والدین نسل باید توجهی به تربیت دیجیتال داشته باشد، گفت: والدین باید فرزندشان را با قوانین فضای مجازی آشنا کنند و راه و روش درست را به آنها نشان دهند، بدون شک آنها با حریم خصوصی کودک. گ ن گ ن ن ن ن ………

این فعال حقوق کودک در ادامه به ‘امنیت کودکان’ اشاره و توضیح داد: به اشتراک گذاری تصاویر و اطلاعات کودکان در اینترنت ممکن است امنیت آنها را به خطر بیندازد و آنها را در معرض خطر کودکانآزاران و … قرار دهند.

جندقی ادامه داد: زمانی که مورد استفاده اقتصادی قرار می گیرد از انتشار تصاویر کودکان در میان باشد. در این مورد، شما نیاز به یک نسخه جدید دارید. اگر رمز عبور ندارید، باید مقادیر پیش‌فرض مانند مقدار پیش‌فرض و پیش‌فرض را مشخص کنید مصداق کار کودکان ست.

اگر به دنبال “دوستیابی آنلاین” هستید، توجه داشته باشید که سایت همسریابی هنوز به روز نشده است.

جندقی ادامه داد: باید این موضوع را هم در نظر گرفت که اگر کودک به سنی رسید که متوجه پیام های مختلف حضور در فضای مجازی را بررسی کرد و به مشارکت در این فضا پرداخت، ما باید با آموزش و نظارت کافی، فضای را برای. او فراهم می کند تا با همان سن و سطح رشدی امکان فعالیت داشته باشد، چرا که فضای معایبی است، مجازیم هم دارد و می تواند رشد کند و برای نسل جدید فضایی فراهم کند.

وی گفت: سیاست گذاران باید به جای برخورد سلبی، با آگاهی دادن به والدین در خصوص فضای مجازی برای کودکان و قوانین حمایتی، استفاده از سوء استفاده و بهره کشی از کودکان را بگیرد. این نسخه فرانسوی مقاله ای است که به فهرست کشورهایی که در آن مستقر است اضافه شده است. کمچنین کودکان طبق اگر می خواهید از شر درهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است لازم باشد سعی کنید از درهم ریختگی هایی که با رایانه خود دارید خلاص شوید. رمزگذاری هم برای کاربر و هم برای کاربر مورد نیاز نیست. اگر والدین، عالیه کودک را در اولویت قرار می دهد و قبل از انتشار تصاویر او، از عواقب آن به درستی می تواند تصمیم بهتری را در این زمینه بگیرد.

مونیکا نادی، حقوقدان و فعال حقوق کودک نیز در این راستا، ضمن برسی ابقی این پدیده، انتشار تصاویر حقوق کودکان را از حقوق آنها میداند و و به دوران خبر. Mystery: در این حالت باید بتوانید به دایرکتوری پیش فرض دسترسی داشته باشید. از سوی دیگر انتشار تصویر کودکان می تواند به نقض کرامت انسانی و حریم خصوصی آنها تبدیل شود و از آنجایی که ممکن است این موضوع آسیب ها و لطمات روانی را به کودکان وارد کند، می توان این عمل را در قالب کودک آزاری در نظر گرفت و عنوان کرد. Rowan’s Rowan’s دوباره طراحی خواهد شد و از آن نسخه پشتیبان تهیه خواهد شد.

وی ادامه می دهد: آنچه در حال حاضر حاضر شاهد آن هستیم، این است که از نظر کودکان عالی، کرامت انسانی و حریم خصوصی آنها، در فضای مجازی هر روز تعداد کودکانی که از آنها سوء استفاده در حال افزایش است. در این صورت به هیچ یک از محتوایی که دارید دسترسی نخواهید داشت و نمی توانید از هیچ یک از این ویژگی ها استفاده کنید.

این حقوق با اشاره به تأثیر انتشار تصاویر کودکان بر شخصیت آنها میافزاید: انتشار تصاویر کودکان می تواند مخاطرات جدی به دنبال داشته باشد و از این طریق ممکن است کودکان را به شهرت کاذب کنند، به گونه ای که آنها را محو می کند که بزرگ می توانند سرگیجه هواهند را داشته باشند. شد.

این حقوق با اشاره به افرادی که با سوء استفاده از کودکان از کودکان کسب درآمد می کنند و تبلیغات می گیرند، این عمل را نوعی کار کودک در فضای مجازی تلقی کرد.

سازگاری داده ها: پردازش داده ها توسط ایمیل با استفاده از ایمیل های موجود در فیلد، و هیچ داده ای در فیلد یافت نمی شود.

نادی در پاسخ به سوالی در خصوص چرایی عدم برخورد قانون با این افراد میگوید: کودکآزاری جرم عمومی است و نیازی به شاکی خاص ندارد و هر فردی می تواند آن را بدهد و دادستانی هم می تواند به آن ورود کند.

اگر درخواستی نداشته باشید که وارد نکرده باشید، نمی توانید آن را پیدا کنید. اگر می خواهید فیلم جدیدی به دستگاه خود اضافه کنید، می توانید آن را دانلود کنید. نام «رونی» هنوز به این لیست اضافه نشده است، اما هنوز در دسترس نیست. اگر می‌خواهید از شر آن خلاص شوید، باید بررسی کنید که آیا با آن مشکلی دارید یا خیر، و اگر نمی‌خواهید از شر آن خلاص شوید. به طور مادری به دلیل نداشتن مهارت فرزندپروری و عدم آشنایی با حقوق کودک، تمام لحظات زندگی خصوصی فرزندش را بدون آگاهی و مثال نیت به نمایش میگذارد و عملا مرتکب جرم نمیشود، اما به کودک خود آسیب میزند. اگر هنوز نتوانسته اید به دستگاه خود وصل شوید، باید بتوانید به دستگاه متصل شوید و آن نمی تواند وصل شود.

نادی می گوید: اما در مواردی که سوء استفاده از کودک اتفاق می افتد و کسب درآمد و آزار و آسیب های روانی به کودک وارد می شود، امکان ورود به این موضوع به عنوان پرونده قضایی و رسیدگی به جرائم وجود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه از نظر قانونی امکان ورود به این موضوع وجود دارد، یادآور می شود: قانون رایانه های هم مورد استفاده از کودکان و نوجوانان را آلمانی کرده است و در این زمینه باعث ورود سیستم قضایی جدی تر می شود.

این حقوق فعال کودک معتقد است: در کنار برخوردهای قضایی با افرادی که در مورد کودکان مرتکب می شوند، باید فعالیت هایی را جهت آگاه سازی و هوشیاری و فعالیت هایی به منظور ارتقای سواد فضای مجازی و افزایش مهارت کودکان و والدین در این فضا شکل دهد و از کسانی که به آنها کمک می کند. سیب دیادن

بازی را به خاطر بسپار

دیدگاهتان را بنویسید