استان ها

همکاری 700 هزار داوطلب با هلال احمر کشور/ تعیین تکلیف املاک هلال احمر ساوه در هفته آینده

دوران خبر / مرکزی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: 700 هزار داوطلب جوان به طور فعال در سامانه جمعیت هلال احمر ایران ثبت نام و مشغول به کار هستند که در تماس های مختلف به هلال احمر کمک می کند.

محمد ناصری عصر پنجشنبه 22 نوامبر در حاشیه بازدید از جمعیت هلال احمر سوریه در گفتگو با خبرنگاران گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یکی از 10 کشور برتر جهان از نظر داوطلبانه ، کمک و نجات و سایر امکانات است. یکی از جمعیت ها است. این کشور در پنج کشور برتر جهان قرار دارد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر ایران از نظر زیرساخت ها و عملکردها یکی از بهترین جمعیت ها را در جهان دارد. این استان در رتبه سوم کشور قرار داشت و به مدت یک ماه و نیم به عنوان معاون استاندار خوزستان و لرستان فعالیت کرد.

نصیری همچنین در مورد تلاش های هلال احمر برای مقابله با هوای سرد اظهار داشت: جمعیت هلال احمر امداد تابستان و زمستان را از دیگر وظایف ارثی خود می داند و پیش بینی امسال ویژه است. بارندگی کافی در شمال کشور را نشان داده است. ” بنابراین ، مقدمات لجستیکی لازم در نظر گرفته شده و اقدامات احتیاطی مناسبی برای مقابله با حوادث احتمالی انجام شده است.

رئیس انجمن داوطلبان هلال احمر با اشاره به مسائل املاکی جمعیت هلال احمر سه گفت: من توانایی فوق العاده ای دارم. ” البته موارد مال غیرمنقول وجود دارد که منجر به طرح دعاوی می شود.

وی با تأکید بر ایجاد ظرفیت برای تقویت جمعیت هلال احمر ایمن از طریق صدور مجوز توسط جمعیت هلال احمر ایران ، گفت: یکی از وظایف قانونی و سیاست های جمعیت هلال احمر کشور این است که از فروش املاک و مستغلات درآمد کسب کنید.

نصیری گفت: با تشکیل کمیسیون در هفته آینده در تهران ، موضوع املاک جمعیت هلال احمر ایمن تعیین می شود و مواردی که پیش می آید حل می شود تا از این پتانسیل به بهترین شکل و در سریع ترین زمان استفاده شود.

وی در مورد کمبود تجهیزات و آمبولانس در هلال احمر سوئد گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی ، دولت موافقت کرد با صدور مجوز واردات آمبولانس با نرخ صفر گمرکی به جمهوری ، و اعتبار مورد نیاز را تأمین کند. سهمیه برای استان مرکزی بخصوص سئول در نظر گرفته خواهد شد.

رئیس انجمن داوطلبان هلال احمر همچنین از اختصاص 750 میلیون تومان برای خرید سبد غذایی بیماران ویروسی کرونا با هزینه 2500 روپیه برای هر استان مرکزی و سبدهای غذایی برای بخشی از شهر امن خبر داد. من بالای 250 سال خواهم بود.

وی در مورد هزینه بازسازی 14 هکتار زمین جمعیت هلال احمر سئول گفت: زیاد خرج نکنید. “

سیا شهر ، رئیس جمعیت هلال رپ نیز در مورد چالش ها و نگرانی های جمعیت هلال احمر در این شهر گفت: پروژه یک مجتمع تجاری ، امدادی ، آموزشی و پزشکی چند منظوره واقع در تقاطع بلوار تلنگانا در این شهر استفاده تجاری از 5 میلیارد و 600 میلیون تومانی که برای شروع عملیات ساختمانی به صورت رایگان به دست آمده است در انتظار تصویب جمعیت هلال احمر و شورای عالی با مشارکت بخش خصوصی است.

سید لقمان حسینی افزود: علاوه بر این ، سند 14 هکتاری مرکز مدیریت و اماکن ورزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر امن باید تعیین شود. مشکلات زیادی در زمینه نگهداری و ایمنی مجموعه ورزشی وجود دارد ، از جمله کمبود محافظ ، کمبود دوربین مداربسته ، پلاک خوان ، راه بندان و سوunction عملکرد امکانات.

وی ادامه داد: مشکل در دسترس نبودن انبار استاندارد در شهر ، مشکل وسیله نقلیه امداد و نجات پایگاه امداد و نجات شهدای اوهد ، به دلیل طولانی بودن عمر ، شرایط نیروهای پیمانکاری به ویژه پرسنل پایگاه پایه و توافق برکه نیاز به عایق بندی ساختمان ها دارد. . سیوه توضیح داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید