عمومی

وانواده شهدا ولی نعمتان ما هستند – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرنگار آنلاین، مجتبی عبداللهی شامگاه چهارشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهید علی اصغر صدیقیان و جانباز و آزاده یوسف شیخی اظهار کرد: شهدا و خانواده شهدا ولی نعمتان ما هستند و ما به معنای احترام قدردانی از آنها که خودمان هستند با این دیدارها هستند. و یکی از آنها در میان جهان بود و یکی از آنها بود.

وی بیان کرد: آنچه در کشور ونظام به پروردگار و به پروردگار پروردگار گفتیم.

استاندارد البرز تصریح کرد: در مقابل قدردانی و قدرشناسی از خانواده شهدا و جانبازان یک برنامه منسجم و هماهنگ ریخته شده تا به طور مساوی بتوانیم در یک دوره زمانی از دهم بهمن ماه تا دهم اسفند ماه به دیدار خانواده شهدا بیاییم.

وی بیان کرد: این امر هم تاثیرگذار برای مدیران استان است و احترام جمعی به این خانواده ها و همچنین و انسجام بین مسئولین شهری و استانی ایجاد می شود و با همت، تلاش و وحدت می کند کارهای بزرگی را در استان می توان انجام داد.

عبداللهی افزود: این دیدارها یک یادآوری برای خودمان است که این شهدا بودند که باعث شدند ما در این مسند و جایگاه بنشینیم و بایستی به مردم ولایتمدار، شهدا و خانواده آنها خدمت کنند چرا که آنان صاحبان نظام و انقلاب هستند.

وی تصریح کرد: امید است با این حرکت جمعی که در استان اتفاق افتاد و نزدیک 450 خانواده شهید را به دیدارشان رفتیم و میرویم، توشهای برای آخرت و تجربه برای حرکتهای بعدی خواهند بود.

عبداللهی متذکر نوشت: مغز همانطور که پادشاه شهر است، من پدر پادشاه و پسر پسر پدر پادشاه جسم هستم.

ززش یرشی مرر مرر

دیدگاهتان را بنویسید