حوادث

واژگونی مرگبار پژو۲۰۶ در بزرگراه آیت‌الله هاشمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با دوران خبر. وی در این خصوص گفت: ساعت 15:50 امروز در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ورودی اشرفی اصفهانی شمال سمانه 125 تصادف محل اعزام شد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که راننده یک دستگاه خودروی سواری در حین حرکت در جاده با 206 تصادف کرده و به دلایل نامعلومی کنترل خودرو را از دست داده است. و در جاده واژگون شد.پس از برخورد به گاردریل متوقف شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این خودرو دارای 3 سرنشین مرد بود که همگی حدود 20 سال سن داشتند، گفت: در صورت گیر افتادن وی در همین مسیر، آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه، کابین خودرو را مسواک می زنند و می کنند. اگر راننده در خودرو گیر کرده بود، ماموران اورژانس را تحویل خواهند داد.

ملکی افزود: هنگام زایمان این جوان حدوداً 20 ساله، عوامل اورژانس و بررسی علائم حیاتی در صورتی که در همان لحظات اولیه تصادف و به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده بود مشخص شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان خودروی مذکور را به محل امنیتی در جاده مرزی انتقال دادند، گفت:

وی درباره علت حادثه نیز گفت: کارشناسان پلیس راه اقدامات خود را برای بررسی علت حادثه آغاز کرده اند و علت حادثه از سوی ماموران پلیس آگاهی اعلام می شود.

آخرین پیام