اجتماعی

وضعیت ذخایر خون در زمستانِ سرد/ نیاز بیشتر ۴ استان به اهدای خون

به دلم سرد شدن هوا و رند برف و بران در بریک کونت کیشور، سخنگوی سازمان تصفیح خون استوستو کن و فراورده‌های کونی را تکی‌ها و تکید کرد که نیاز به هدای خون همیشگی دارد.

صحبت دکتر عباس با دوران خبر درست است. وی درباره وضعیت تامین خون کیشور در شرایط جوی گفت: خوشبختانه با همکاری همشهریان و خیرین خون همیشه همراه ماست و همچنین با تلاش همکاران ما در سازمان خون. انتقال خون، در تمامی استان ها و شهرستان های کیشور، میزان ذخایر خون و در دسترس بودن آن 9 واحد است. به توری که به توری در این به روز هون و فراورده در کیشور دارد. بنابراین تمام کیشور در محدوده ذخایر خونی و در محدوده مورد نظر قرار دارد.

نیاز بیشتر ۴ استان به خون و فرفرده‌های آن

وی افزود: البته در برخی استان ها به دلیل شرایط نامناسب آب و هوا و یا به دلیل تعداد بیشتر بیمارانی که نیاز به خون و مایحتاج دارند، مانند بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند تالاسمی که نیاز به خون رسانی مداوم و تامین خون دارند، سطح ذخایر خونی زیر شش روز است.
عرض المزيد: ميزان خون در استان تهران هم بيش از 8.5 روز است كه اين استان هم در زمينه سبز و مستل كار دارد.

در پاسخ به این مطلب که خوشبختانه تمامی درخواست های بیمارستان ها و مراکز درمانی از طریق شبکه خون کیشور پیدا شده است، گفت: لازم به ذکر است که بیش از 900 مرکز درمانی در سراسر کیشور دارای بانک خون هستند و سازمان به دنبال انتقال خون است. نیاز این کنترس ترامینی را با امستی کافتی و به‌هنگام تامین کند.

نیاز به خون همیشگی است

استقدمة با بيان عقد نياز به خون هميشگي است، گفت: اورگيزي تنزير خون كيشور در سال جريي، سادرين ديگر اينديك كوون را به نصبت دو بار اينديده است. در سال کامه کے تا پین روز واحد خون و فراورده های خون را به تیکی کندیک کے تا پنج روز را به تیکی دیکسی کے تا پنک روز. به آين معنا ك در سال كرد سالر استندر كون و فرگرده هاي كوني بالا هرد است. پیش از آیین اگر خون در هر استان پنج روز ذخیره می شد قابل قبول بود اما الان استاندارد به هشت تا 10 روز افزایش یافته و خون رسانی تقویت شده است.

برودت هوا، برودت هوا، براشن تامین خون نیدیم

ادامه دادیم: اهمیت افزایش شاخص ذخیره خون از این جهت است که اگر قبلا با شرایط جوی نامساعد استان مواجه می شدیم ذخایر به سرعت در حالت بحران قرار می گرفت اما امسال با افزایش ذخیره خون استاندارد. سطح ، که نشان دهنده تعداد روزها मी‌विष अगागवी नियाज बह खोन w फरवारद बुदान ، दिगर ब परिष दर सक नापार अधिया निमी‌शोयम است.

سخنران سازمان تحميل ورورد: بر حمين خون اساسي اقيون ميزان لوجه در عمل كل كيشور، ۹ روز است. در کار استان اصفهان، فارس، حرمزگان و مازندران زیر شش روز و در تهران دیکس شوک بالای 8.5 روز است. حال از آن فراورده های خونی، ترودوی بیولوجی و تاریخ کاظم درانتی، بید تربا براورده ها و تلکتنی شود.

حقیقت بیان شده است: در سال کاکی کندیک به کون از سوی کنترامین در استان تهران به 68 درصد بود، اما آمسال در یکیدک با سند با 100% رشته EST بود.

وی تکید کرد: فیلم نکینیم که به خون نیاز دارد و فرورده‌های خونی نیاز به همیشگی دارد و با یک واید خون هونییی، با یک سه فرفریده خون برای پیدارک دیه می‌شود و با یک کون به کون به فراورده‌ها می‌پردازد. لازم به ذکر است برخی از بیماران کیشور به بیماری های انعقادی و ژنتیکی و برخی نیز به بیماری های بد مبتلا هستند. அத்து குர்கியு நியிய்குக்கு கார் கார் சாட்ட்டை பாட்ட்டு ، இந்தை ப்பிட்டி பிர்க்கு பார்குக்க்கு வார் வார் வார்க்குக்குக்கு வார்க்குக்குக்கு در عين حال يكسري اكسامة جريقة عمل از جريجيل قلب، پيكه ها و … نيز به خون درادن نياز دارند.

صداقت ادامه داد: در عين حال بروز بوروز و تعليقاتي كه به جراحاتي مي‌شود نيز نياز به خون رازرون مي‌كند. அத்திய் நியா ஬ை குக்கு و فراورده های آن خواس فوسل خاسی نیست و ب فوسل فوسل فوسل فیدا نیمی‌کند. ברהמין אשאס המ אז הומוטנאן מי​​בעשים ק דר קיצים קיש שידין נעשוד עשמים נעמיטי האישים ו הוא שדע שדע ו ב ב ברוד הוא אפאינים, אודהי קון רא פלועין נעדים ת העודי קונ דקור העשרים נהידים. شبکه سراسری خون در حال حاضر فعال است و بحرانی نداریم اما از مردم می خواهیم در این روزهای زمستانی خون اهدا کنند و برای بیمارانی که چشم به کشف فرآورده های خونی دارند اهدای خون را فراموش نکنند. در برنامه زندگیشان

وی گفت: سازمان انتقال خون در کیشور تاکید می کند که در کیشور بیمار وجود ندارد و هیچ پزشکی در حال مداوای بیمار نیست.

انتهای پیام