عمومی

وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرارگاهی است – خبرگزاری آنلاین | من تو و تو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری آنلاین، آئین تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان، حجت الاسلام والمسلمین محمد رضایی معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و جمعی از مسئولین استانی در دفتر برای پسران خدا و برای فرزندان خدا.

آیآی‌لییه هله و سلم در آخری از مردم شهر گفتم خیلی خوش می گذرد اما در دنیا سوالی ندارم. اروحناه فداه و خوب.

یک مکان در کشور ما وجود دارد و زمان بسیار خوبی وجود دارد.

مامجمعه کرج با اشاره هه ۶۹ “ما خواهیم کرد دوستت دارم وَالرَّسُولَ فَأُولَٰئِکَ مَعَ خداوند َنْعَمَ ال عَلَیْهِمْ مِنَ النَّبیِّینَ وَالصِّدِّیقِینَ وَالشُّهَدَاءِ وَالصَّالِحِینَ»، اظهار داشت: این چهار گروه.

هت‌الله حسینی همدانی در ادامه افزود: سیدالنبیین؛ خرت ختمی‌مرتبت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و هله و سلم، سیدالصدیقین؛ ارت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام، سیدالشهداء ارت امام حسین علیه السلام و سیدالصالحین؛ شما عضو جامعه اسلامی هستید.

و چطوری؟ ولیده انقلاب است، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی طی این سالها بدون حاشیه، بدون وابستگی به جناح و افراد و به صورت مستقل در سیاست انقلاب و مأموریت های خود عمل کرده است.

نماینده ولیفقیه در استان البرز بابیان اینکه وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هماهنگ و قرارگاهی است، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید از موازی کاری در بین دستگاه های استان جلوگیری کند.

آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید فضا را برای حرکت های مردمی ارائه کند، گفت: این شورا باید کارهای مردمی را هدایت و مدیریت کند.

ما باید به شما کمک کنیم و شما همچنان به دنبال یک بازی جدید و یک بازی جدید هستید. آره و یک چیز در این میان وجود دارد.

فرهنگ عمومی استان البرز تشخیص خوب موضوع و بهموقع عمل را یکی دیگر از وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: غیر از موضوعات ملی و مذهبی در بعد از منطقه و استانی نیز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان باید اقدام و عمل بهموقع کند. دشته بشد.

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید به سیاست های رهبر معظم انقلاب در موضوعات تبلیغاتی و فرهنگی توجه کند، اذعان داشت: جهاد تبیین یکی از موضوعات مربوط به رهبر معظم انقلاب است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد. بد

وی با رهبر رهبر معظم انقلاب دوم در بیانیه «گام» خود نیز به آن توجه کرده است، گفت: بخش اول این بیانیه به تبیین مسائل انقلاب میپردازد و بخش دوم به تشریح مسائل آینده اختصاص دارد.

ستاد امربهمعروف و نهی از منکر استان البرز در خاتمه بابیان که در جهاد تبیین نباید به مسائل سطحی پرداخت شود، گفت: مقصود رهبر معظم انقلاب از جهاد تبیین رئیسی به مسائل انقلاب و نسخه های آن پرداخته است.

گفتنی است در این مراسم از زحمات و تلاشهای جناب آقای حسین کاشانی پور تقدیر به عمل آمد و حجتالاسلاموالمسلمین علیرضا ابراهیمیان بهعنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان الز معارفه شد.

دیدگاهتان را بنویسید