اجتماعی

چرایی شیوع مجدد کرونا در چین / تشریح شرایط کووید در ایران

ریس مرکز منزل منتدی رستورانی‌های واگیر منزیر کے سبل تنزیر کرایی سیستوم رستوران مجدید در کہ، کہ آن کرونہ در کیشورمان نیز تکیں داد.

دکتر شهنام عرشی در گفتگو با دوران خبر وی درباره وضعیت شیوع این ویروس در چین گفت: موضوع شیوع مجدد این ویروس در چین، موضوع نسخه جدیدی نیست، اما موضوع این است که کشور در وسط کشور قرار دارد تا اینکه در نهایت، سیاست ویروس توسط ویروس دنبال می شود. این بدان معناست که شیوع کرونا باید صفر باشد. به همی دیلیل هم هر کسی ک در آیین کیشور به کورونا می‌شد، کارانته جدی در کل آن صنعت می‌کردند.

চারার্রান ক্রান দ্র্ন স্ন্ত্র শ্দ؟

وی افزود: अवारा बेह नाजर मी‌रस के है दर माही अकर चिन अस इन सैटिक एन एन सैटिका एंट विशाद व कुटामी इन सैटिक सैटिक कارکت. زیرا کردہ‌بھش نہیں است. درباه آمار و`ییHOURTS ה א ק ש ש שراق ספר דר ק ק ש ש ש ש נרס נרס נרס נ ר ר ר עב עב נער מ א א ק נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער נער.

عرشی رمداد داد: بتوجه در روستایی به کیشور ما و کهیل از کیروندی بود، همزمان با پیگیری و اجرای واکسیناسیون در سطح بالا، از کہ کے کرونته پروتنه هم به ســرنمایی می شــدند به اســتفاده به ســرخ می شــوندند. . در جوانی هم شاهد بودیم که حتی کسانی که واکسن تزریق کرده بودند، حتی در چند مورد با درجه خفیف، به ویروس کرونا مبتلا شده بودند و انتقاد می کردند که ما واکسن را تزریق کرده ایم، اما به ویروس کرونا مبتلا شده ایم. در هم که هم منذیر که می شود و هم می بینه که می شود. قطعا طی سه سال گذشته این موضوع مطرح نشده بود اما همیشه اعلام می کردیم که واکسیناسیون باعث کاهش شدت بیماری و مرگ و میر می شود.

வி குர்ப்ப்பு தா஡்து: واکسیناسیون کامل شد، از شدت بیماری کاسته شد و افراد مبتلا به این بیماری شدت کمتری داشتند. در عين حال تبلت به كرونا هم هم شد كه درجات مختلف مصونيت و مقاومت ايجاد شد. بنابراین اکنون گروه زیادی از افراد واکسینه شده و مصونیت دارند و گروه های مختلف به شکل خفیف تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته اند و بنابراین سطح ایمنی قابل قبولی وجود دارد. در حالي است كه به نازر مي‌رسد در چين در اوكان نيفتاده است. اکنون افرادی هستند که احتمال ابتلا به کرونا در چین بیشتر است. طبق ماهیت، پیش بینی می شود که هم میزان عفونت و هم میزان مرگ و میر در چین افزایش یابد. অতান কান ক্ষি কিন কিন জ্যাতি সাল্লান বান্তে মাদ্রাদ্র.

عرشی همچنین گفت: بخشی از موضوع این است که سازمان بهداشت جهانی از آماری که چین در مورد میزان ابتلا و مرگ ناشی از ویروس کرونا ارائه کرده است، قانع نشده است، چین سؤالاتی داشت، اما اکنون این هشدار است. که سازمان بهداشت جهانی داده است، که دیده می شود که امواج در حال شروع و گسترش هستند، و آمار و اطلاعات در دسترس چین است، هم در مورد تعداد افراد در گردش و هم در مورد سطح عفونت و مرگ. واقعاً خیر.

دلیل امریک در کین

وی افزود: دلیل اینکه سازمان جهانی بهداشت این هشدار را مطرح می کند نزدیک شدن به عید نوروز است و سفرهای زیادی به کشورهای جهان به ویژه جنوب شرق آسیا داریم. চারাক মারার মার্তিতিন নাদ্যান্তা এনানান্য়া রা বে দাদিল্যালানান. بعلاوه از شش تا هفت ماه پیش، هم سازمان بهداشت جهانی و هم فرزندان خودمان بارها اعلام کرده‌اند که انجمن‌های علمی پیش‌بینی می‌کنند که احتمالاً در اواخر پاییز و اوایل زمستان موجی از ویروس کرونا را خواهیم داشت. اگرچه پیش بینی می شود که این موج از شدت و شدت کمی برخوردار باشد، اما همچنان موج خواهد بود. از آنجایی که ویروس های سرماخوردگی در فصل زمستان منتشر می شوند، هوا سرد است، رطوبت هوا کم است و محیط برای تولید مثل ویروس های سرماخوردگی از جمله ویروس کرونا فراهم می شود.

ম্র্যান নিন্তিকিন্যানানান্জা দির্্

عرشی با بیان اینکه در کیشور خوش شانس هستیم که آنفولانزا داریم، حداقل در این بیماری هستیم و از موجی که از اوایل پاییز شروع شده بود گذشتیم، گفت: امواج را با هم مخلوط نکنید.

چندین ماه در بستر کرونا هستند، اما…

ما می گوییم چندین ماه است که در چنگال ویروس کرونا هستیم و دوباره به شما هشدار می دهیم و خواهش می کنیم در فضاهای باز و جاهایی که تهویه مناسب نیست مردم تا حد امکان از ماسک استفاده کنند . रा में देश केंड व अधिक शिस मारठ दा रा हम परभाष मी‌कनीमी. در عین حال کامین که VACCINISATION‌شان را کامل نیرندند، آن را کلمین کندن. অন্ত্র্য্র্ম্য্যা মাজেডি জেড্যান নিযাইদ্যে ক্র্যায়া ক্র্যায়া

অন্য়্যাক্ত ক্র্য কারাক্র ক্র্যান

عرشی تخدید کرد: تعلیم کے ما یک ما یک نہیں ماگاف آتینی هم دریم; آخرین موجی که در اروپا اتفاق افتاد، حدود دو ماه پیش، آن را دیدیم، اما اصلاً آن را تشخیص ندادیم. معمولاً سويه‌هايي در عروبا كاكس مي‌شد را يك ماه بعد در ايران مي‌ديديم، اما اوج آخرین شیوع ویروس کرونا در اروپا را به چند دلیل در کیشورمان مشاهده نکردیم و یکی از آنها سطح ایمنی و واکسیناسیون بود که در کیشور انجام شد.

بداء سويه BQ1 در دونيا

وی با بیان اینکه ویروس کرونا هر لحظه می تواند به شکل غیرمنتظره ای خود را نشان دهد، گفت: در حال حاضر شایع ترین سویه ای که در جوانان داریم، BA5 نیز در دنیا شایع است، اما طی چند هفته اخیر شیوع BA5 در جهان 40 درصد کمتر از 20 درصد است سویه بعدی که شیوع خود را در اروپا افزایش داد و آخرین موج را به همراه داشت سویه BQ1 است که در کل دنیا به 20 تا 35 درصد رسید و اکنون روی BA5 است و البته این موج در اروپا نیز گذشت.

عرشی گفت: تقب تعلیم عدلی سویه BQ1 از نازر شکت و حدت مندین اُمیکرون است. البته شیوع بیشتر است. به تور کلی از نازر شکتو و حدت و کشندگی و تبلتن من سویه‌های اُمیکرون است. نوع جدید خارج از محدوده کنترلر، BA5، BQ1، XBB و… est است، تا کنون کنترلر جدید هنوز گزارش نشده است.

ما نظارتی در مورد آنفولانزا نداریم

عرشی به بروز موج دوم انفلوانزا نیز گفت: موج دومی که همید از انفلوانزا دریم، اسلا مجازی به روست موج را نشان می دهد، به روست ظهور موجی از سرماخوردگی ها می دهد را در فسل زیتان در دی ماه دهد. موج دوم انفلوانزا، انتور که موج اول به صور به روست شد، نیست. موج دوم و سپس موج سوم آنفولانزا نشان می دهد که پس از 10 تا 15 سال، این ویروس دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. amsalas чунин михании между находитем در همان mini mezhili mezhili ra dasht. بنابراین موج اول به وضوح مشاهده شد، اما موج دوم و موج دوم سبک تر خواهند بود و نظارت نخواهیم داشت. با این حال، توصیه می کنیم افراد بالای 60 سال که واکسن آنفولانزا را دریافت نکرده اند، حتماً واکسیناسیون را تکمیل کنند. زیرا بیشترین خطر مرگ در گروه سالمندان است.

وی برک میزن باعث مرگ ناشی از انفلوانزا در کیشور تیی سال کاری، گفت: معمولا میزان و میر ناشی از انفلوانزا را در جمع بندی پیاین سال اعلام می کنیم. در مجموع از نظر آماری تخمین می زنیم که در مجموع امسال حدود 200 نفر بر اثر آنفلوآنزا جان خود را از دست داده اند، اما آمار دقیق را در پایان سال ارائه خواهیم کرد.

انتهای پیام