عمومی

چرا بعضی ها حس اخلاق ورزشی ندارند؟

کرا بیکی برایک یک کیدی بری شرکت درادن اما بیک دیر حس و حالش ندارند؟ در عرض المزيد دلایل متعددی می توانید ذکر کنید! بله، نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که میکروب های موجود در روده موثر هستند

به گزارش دوران خبر، یکی از کاربران در توییتر نوشت: «محققان در تحقیقات انجام شده روی موش ها دریافتند که تفاوت های ژنتیکی بر سطح فعالیت بدن آنها تأثیری ندارد، اما برخی از موش ها بیشتر از سایرین سوزش لب دارند و دلیل اصلی آن تفاوت در میزان فعالیت بدن آنها است. باکتری های موجود در دستگاه گوارش آنها

در آن روش، جمعیت و تنوع باکتری های موجود در دستگاه گوارش موش با کمک آنتی بیوتیک ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است که عملکردهای بسیار متنوعی در بدن دارد و یکی از اثرات آن احساس خوشایندی است که پس از ورزش به آن دست می یابیم. کاهش اثر گیرنده های دوپامین باعث می شود انگیزه کافی برای تکرار ورزش نداشته باشیم.

در دستگاه گوارش ما، تریلیون ها باکتری زندگی می کنند (بله، تعداد باکتری هایی که در بدن ما زندگی می کنند حتی از تعداد سلول های بدن ما بیشتر است!) و نوع و تعداد آنها بر سبک زندگی و غذاهای مصرفی ما تأثیر می گذارد. در این تحقیق چند گونه باکتری شناسایی شده است که نقش موثری در این رابطه دارند. اما به عنوان یک قاعده کلی، خوب است بدانید که داشتن رژیم غذایی متنوع، مصرف سبزیجات، میوه ها و همچنین پروبیوتیک ها به افزایش جمعیت باکتری های مفید در سیستم گوارش کمک می کند.

محققان می گویند اگر نتایج این تحقیق در انسان تایید شود، یکی از دلایل اصلی این سوال این است که بسیاری از افراد فعالیت بدنی کافی ندارند.

در مدر تاصیرة بكتریهای قمیم بدن انسان روی دینمینی بریمان رایمان می‌شود روی دیمینی بریمان سلامت روی دیمینی بریمان.

این مقاله در نشریه نیچر منتشر شده است.»

انتهای پیام