استان ها

چهره جدید صدرنشین لیگ برتر فوتسال

هفته سوم لیگ برتر فوتسال با ریاست نماینده ساوه به پایان رسید.

به گزارش دوران خبر، هفته سوم لیگ دسته یک فوتسال باز هم بسیار هیجان انگیز بود و تیم لیدر جدید لیگ با نتیجه 3 بر یک میس سونگون رهبر جدول را شکست داد. مهدی جاوید گل را از دست داد و تایمش نتوانست در برابر شکست بایستد. کراپ الوند با تساوی 2 بر یک مقابل فولاد زرند ایران 9 امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد تا برای سایر مناطق در راه قهرمانی نشان دهد.

چیپس کمیل مشهد با تساوی 2-2 مقابل البرز در خانه متوقف شد. گل های چیپس را محمد عیدی و امیررضا خوانچه زارین و عرفان حسین زاده و بهروز عظیمی گلزنی کردند. فردوس قم با وجود شرایط نامساعد داخل سالن با نتیجه 4 بر 2 فرش آرا بحران زده را شکست داد و اولین پیروزی این فصل لیگ برتر فوتسال را به دست آورد. در این مورد قدرت بهادری از زمین و همچنین از زمین به بیرون پرتاب شد.

دیدار تیم های زندی باتان کلار دشت و صفی گفتمان تهران با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا تیم تهرانی به اولین مقام خود در تاریخ لیگ برتر دست یابد. گیتیپسان هفته گذشته نیز شکست خود را جبران کرد و کاترین امل را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد. علی مروتی ستاره تیم اصفهانی بود و در این دیدار 3 بار برای گیتی پنسند گلزنی کرد. تیم سنت با نتیجه 4 بر 3 هرمزگان را شکست داد و به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال دست یافت.

در جدول رده بندی سون اچ ساوه و کراپ الوند با 9 امتیاز در رده های اول و دوم و گیتپسان، میس سونگون و گهار زمین سیرجان با 6 امتیاز در رده های سوم تا پنجم قرار دارند. در انتهای جدول، چیپس کمیل و سفیر گفتمان تهران با یک اختلاف در رده های سیزدهم و چهاردهم قرار دارند.

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید