عمومی

کتاب تحمیل فول در ۵ شرستان استان تهران – اینگای آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد خراسانی زاده بعد از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه کتاب پاکدشت به بیان اجرای طرح آزاد هنر در استان تهران پرداخت و گفت: دوره ها شرکت کرده و کردک کردگی کردین.

وی با بیان اینکه پنج نمایشگاه کتاب پاکدشت، شهریار، شمیرانات، دماوند و ری در استان تهران در حال برگزاری است، گفت: در برنامه های فیاسوها کریب به 160 برنامه اینترافاتی هوزور دراند و در بربایی بربایی فیسوای ها از جمله رونمایی کتاب. کتابخوانی، مسابقات ادبی و کتابخوانی می‌شود، کز از دو سال سری‌متایها ناسی ویروس کورونای و شرفت فیلادی‌های میدانی می‌شود.

مديركل الفرحان و رسحد اسلامي استان تهران افزود: يكي از اقدامات وزارت فرهنگ و امور اسلامي، فرايند درخواست الكترونيكي انتشارات قبل از رسيدن به فرآيند مذكور است، اما هم اكنون اين فرآيند به صورت هوشمند و شفاف انجام مي شود. طرف دیگر سیستم توزیع کتاب همچنین یک کتابفروشی متمرکز راه‌اندازی می‌شود که کتابفروشی‌های مختلف در سراسر کشور با دسترسی به پورتال اختصاصی می‌توانند کتاب‌های موجود در کتاب‌فروشی‌ها را آپلود کرده، به فروش برسانند و با حفظ استقلال، از طریق پست توزیع کنند. هویت کتابفروشی ها

وی همچنین گفت: اکنون 80 درصد کاغذ مورد نیاز کشور در داخل کشور تولید می شود و قطعا در آینده نزدیک تمامی کاغذهای مورد نیاز انتشارات در داخل کشور تولید می شود و دیگر نیازی به تولید نخواهد داشت. وارد شود.